Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki útálja, ki nem foglalkozik...

Ki útálja, ki nem foglalkozik vele és ki szavaz rá? LMP

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Az utálja rövid u. Egyébként én szavaznék az LMPre.
2011. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Most Gyöngyöspata miatt szereztek nálam egy rossz pontot, de ettől még őket tartom a leghitelesebbnek a parlamentből.
2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Ha megígérnék hogy liberalizálják a drogot, akkor nyomnék rájuk 1et.

De mivel nem igen emlegetik a kívánságom így húzzanak a f*szba.

2011. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én rájuk szavaztam, és meg is bántam sajnos :( soha többet lmp
2011. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
"Most Gyöngyöspata miatt szereztek nálam egy rossz pontot, de ettől még őket tartom a leghitelesebbnek a parlamentből."- pontosan ugyanezt gondolom. A cigánykérdést nem kezelik túl jól, de ez még kevés ahhoz, hogy megutáljam őket.
2011. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, te Schmidt Pali vagy?
2011. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem,hogy Karácsony Gergely ,mint politológus szakértőként hitelesen elemezni tudja a Fideszes törvénykezéseket és az alkotmányozásról is racionális kritikákat mond (nemrég hallottam a Tilosrádióban egy értelmes beszélgetést vele és a Fideszes Gulyás Gergellyel)ez nálam 1+pont lett,pedig kezdtem bennük kételkedni! Tetszik a hozzáálásuk,pl hogy nyilvánosság láthajta kik finanszírozzuák őket! Szerintem a párt jövője kicsit negatív jövőt sejtet,hogy ennyire különböző emberek a tagjaik(Schiffer(ökobal),Kukorelli(liberálisabb),Vágó Gábor(radikálisabb bal),remélem nem lesz szakadás! Vannak hülyeségeik,de legalább nem kell velük annyit foglalkozni,hogy megint mit csináltak(arra elég az ökör mszp és katonás fidesz),ez tetszik bennük,hogy nem kell amúgy velük annyit foglalkozni és eddíg szégyenbe se hozták a szavazóikat! Mindenesetre nemárt az óvatosság,majd meglátjuk nagyobb pártként mennyire lesznek képesek megszűrni a nyerészkedőket és aknaásókat! Vagy egy esetleges öszödi botrányhoz hasonló fideszes botrányt mennyire lesznek képesek jól kezelni!
2011. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom,nem is foglalkozok vele,nem is szavazok rá.
2011. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szavaznék
2011. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy egyszerre kritizálják az MSZP-t és a Fideszt. Ehhez tartják is magukat, nem csak a szájuk jár, pl. feljelentették Gyurcsány, Zuglóban pedig nem álltak össze az MSZP-vel.
2011. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!