Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így akar komoly párt lenni a...

Így akar komoly párt lenni a Jobbik?

Figyelt kérdés

[link]

Több kérdésem is lenne:

1. Miért hazaáruló a térdelő nő?

2. Miért nem gondolják át a mentelmi jog eltörlését a Jobbikosok? (nem csak visszaélni lehet vele...)

3. Miért kellett kipát tenni a szobor fejére? Ezzel megint csak azt mutatták meg, hogy nagyon is jogosak a velük szemben megfogalmazott kritikák!

4 Az "én felelek trianonért" tábla engem erősen emlékeztet bizonyos önkényuralmi rendszerEK módszereire! (foglyok gúnyolása stb.)

5. A rendőrök miért nem tettek semmit?

6. Mitől veszélyes egy szobor a társadalomra?

7. Honnan veszi Hegedűs, hogy lett volna esélyünk visszaszerezni az elcsatolt területeket?

8. Ez volt-e az első hivatalos Viktor takarodj? :D

9. „Izraelnek a magyar Országgyűlésben több képviselője van, mint a Knesszetben” ? ez mekkora ökörség már...

10. Budaházy mitől "politikai fogoly"?

11. Mi szükség van rovásírással kiírni 100 település nevét? Kinek lesz jobb vagy rosszabb ettől?

12. Vona honnan veszi azt a baromságot, hogy legközelebb román rendőrökkel kell szembenézniük? (Terrorizmus veszélye esetén léphetének fel külföldi rendőrök.) Eszerint ők terrorcselekményre készülnek? :D

13. Akkor is zavarná őket egy társulási szerződés, ha mondjuk az arabokkal kötnék meg?

14. Miért jó az az embereknek ha megpróbálnak "felakasztani" egy SZOBROT!? (mondjuk legalább a "csendőrök" közbeavatkoztak)

Tudom, hogy az index elfogult :D

ja és lehetőleg kultúrált válaszokat várok!


2010. nov. 17. 07:13
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretném ha a Jobbik szimpatizánsok válaszolnának!
2010. nov. 17. 07:16
 2/27 anonim válasza:
56%
Inkább ne akard. Kimagyarázzák.
2010. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

"Így akar komoly párt lenni a Jobbik?"


A Jobbik pont most hirdette meg, hogy újrakezdi az utcai politizálást, azaz nem akar komoly párt lenni. Gondolom úgy vannak vele, hogy ami nem megy, azt inkább nem erőltetik. Már készülnek a 2014 utáni, kizárólag parlamenten kívüli politizálásra.

2010. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Ha valamitől falra tudok mászni, akkor az a rovásírás. Ha valakinek tetszik, akkor csinálja, de hogy a településneveket így átírni... A nagy keletmánia következtében mi lesz a következő? Kötelező mongolredőplasztika állami támogatással?
2010. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

"A válasz megírásának időpontja: ma 07:50"

az utcai politilázás hogy függ össze a komolysággal? korábban a Fidesz tartott hatalmas naggyűléseket, OV is mondta h az utcán is lehet politizálni, most az MSZP mondja ugyanezt.

2010. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

1. Mert egy olyan ember előtt hajt fejet, aki az ott megjelent tüntetők véleménye szerint átjátszotta a háború utáni Magyarországot a Tanácsköztársaság kezébe és szándékosan leszerelte a hadsereget egy olyan időszakban, amikor -mint később ki is derült- szükség lett volna rá.

2. Mert az erre benyújtott törvényjavaslatukat még csak napirendre sem vették a Parlamentben.

3. Mert a zsidó származásúak vezette Tanácsköztársaság kezébe játszotta át a hatalmat.

4. Véleményem szerint az ő döntéseinek következményei nyomán jött létre az általunk ismert trianoni béke és én jogosnak tartom a táblát.

5. Mert a tüntetés bejelentett volt. A rendőrök pedig ennek ellenére is tettek valamit: A kipát egy rendőrnő leszedette a szoborról. A táblát is megpróbálta, de végül az közös megegyezéssel a helyén maradt.

6. Akkor mehet a Szálasi szobor a Parlament elé? Gondolom semmi kifogásod ellene. Mert én perpillanat nem tudnék választani, hogy Károlyi vagy Szálasi tett több rosszat, csak az egyik szélbalos, a másik szélsőjobbos volt.

7. Onnan hogy még egy a leszerelt reguláris hadseregnél valamelyest kevésbé ütőképes hadsereggel is sikerült a magyar Vörös Hadseregnek visszafoglalni a fél Felvidéket és csak a Tanácskormány demoralizáló kiürítési parancsa miatt oszolt fel az a hadsereg is. Meg miért ne hihetné ezt? Te, ha az ellenkezőjét állítod, ezt honnan veszed?

8. :D

9. Szerintem azokra gondolt akik Izraelnek lobbiznak.

10. Amióta valódi bizonyítékok nélkül tartják fogva.

11. Ez számomra is jó kérdés, ezt sosem értettem.

12. Most fogadtak el valamilyen törvényt, hogy külföldről is behívhatóak rendőrök, de erről őszintén szólva én sem hallottam hogy csak terrorveszély esetén.

13. Biztos nem, mert a Jobbik Izrael és az arab országok közti ellentéteknél az utóbbiakat támogatja.

14. No comment. Ha ezt tudja valaki akkor ismét csak kíváncsi vagyok a válaszára.

2010. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

A JOBBIK egyszerűen csak egy divatpárt.


Tudomásul kell venni, hogy van magyarországon egy szűk réteg aki szereti a zavarkeltést és ehhez táptalaj a két évtizede tartó ellentmondásos, bizonytalan politikai helyzet.


A Jobbik nem fog elérni semmilyen hivatalos eredményt politikai/parlamentáris területen és néhány év alatt saját magukat selejtezik majd ki az ellentmondó hülyeségeikkel.


Pont ugyanúgy mint annak idején a Torgyán féle Kisgazda párt. Egyszerűen el fog sorvadni a hitelességük.

2010. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok jobbikos de ugy gondolom a jobbikosok szemben:


1.) Azert hazaarulo mert nem gyuloli karolyit es Isteniti horthyt. Es talan a legfobb bun, hogy nem szereti a jobbikot


2.) Nagyon jol tudjak, hogy nem fog atmenni a parlamenten a dolog nekik a kerdesben nincs felelosseguk ez csak az emberek megtevesztesere jo.


3.) Egyszeruen lezsidozzak a szobrot illetve karolyi szemlyet ez teljesen megfelel a jobbikos eszmeknek mindenki zsido es hazaarulo aki nem ert veluk egyet


4.) A szemukben o felel trianonert de ezt semmilyen indokkal sem tudjak alatamasztani.


5.) Miert tennenek valamit a rendorok? Ha korabban is nyiltan lehetett a politikai gyuleseken, tunteteseken zsidozni, ciganyozni akkor ez akis kozjatek siman belefer a Balkani allapotokhoz.


6.) Mergezi a jobbikosok lelket.


7.) Mivel nem ismeri a nemzetkozi egyezmenyeket ami ehhez kapcsolodik es nem akarja megerteni, hogy nem Magyarorszag a vilag ura ezert beszel hulyesegeket.


8.) Jo kerdes bar viktor nem gyurcsany ha sokat odaszolnak jonnek majd a megrendito pofonok...


9.) En egyetlen kettos allampolgarrol sem tudok a Magyar orszaggyulesben. Ha valaki ilyet tud az linkeljen pls.


10.) Legyenszo barmelyik jobbikosrol aki tilosban parkol, vagy rendoroket dobal tuntetesen, vagy barmi mast csinal es az AVH eljarast indit ellene az mindig is poltikai okok miatt lesz es a "magyarsaguk" miatt ezt jo lesz megszokni..,


11.) Egyaltalan a telepulesek lakoi mit szolnak hozza? Ertik a szoveget? Egyebkent ezekre lesz penz ezek legyartasara, telepitesere? Szerintem az iszapkarosultaknak jobban jonne ez a penz...


12.) Ezt beneztek errol nincs semmilyen megallapodas senkivel de ha vonaek ilyet lattak miert nem tarjak a nyilvanossag ele? Ezt ugy hivjak paranoia. De egyebkent a magyar rendorok is el tudjak oket verni ha akarjak nem kellenek kulfoldi rohamosztagosok.


13.) Csak abban az esetben nem zavarna oket ha Israel ellenes arabokkal kotodne a szerzodes...


14.) Most ez a legujabb ellenseg kep valakin vagy valamin le kell vezetni a fusztraciot ami az onkormanyzati valasztasok kudarca utan keletkezett.


Es meg valami a kepen jobb oldalon ott egy lehajolo zold /katona/ ruhas srac. Eddig rengeteg videon lattam mar. A rendszervaltas ota minden tuntetsen mehjelenik es mindenhol ott van. Vajon mibol el ha ennyi ideje van tuntetesekre jarni?

2010. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Nehezedre esne, ha nem csak az index-ről tájékozódnál, hanem több hírforrásból, esetleg az érintett saját weboldalán keresztül? Nem vagyok valami elvakult politizáló, de azért az újság azt ír, amit akar. Érdekes, vasárnap volt egy tüntetés a nyugdíjpénztárak védelmében, totál civil szervezés, hogy ne vehessék el önként a megkérdezésünk nélkül azt, ami a mi saját megtakarításunk, gyakorlatilag magántulajdonunk, azt bezzeg nem kapta fel az index, pedig nagyon fontos dolog...
2010. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Bizonyára nem elfogult az érintett saját weboldala :)

Imádom a logikátokat -.-

2010. nov. 17. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!