Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 alatti LMPsek, milyen...

18 alatti LMPsek, milyen megfontolásból vagytok leendő LMPszavazók?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

1. Még egyszer sem rabolták végig/árusították ki az országot.

2. Új párt. Ez is jópont. Egyrészt az előző pont miatt, másrészt meg mert még egy családi konfliktust sem okozott. (nem úgy, mint a Fidesz, nagyanyámék ugyanis annyira kőfideszesek, hogy néha én is kiakadok rajta, pedig alapvetően tolerálom mások hülyeségét)

3. A szavazóinak nem 90%-a ostoba barom, és nincs olyan botrányportáljuk, mint a kuruc.


Ha valaki észrevette, ez a három pont inkább ellenérv a többi ellen. Most pedig:

4. Személyesen ismerem néhány tagját, és ők elég jófejek:)

5. Van a pártban lendület, sok jópofa ötlet

6. A programjuk értelmes (igen, 16 éves létemre végig tudtam olvasni az összes párt programját (már amelyiknek van:D), míg mások 40-50 évesen sem képesek erre. Nekik ezúton szeretnék gratulálni.) Ezt a pontot nem fejteném ki bővebben, akit érdekel, olvassa el, ha még nem tette.

7. Fontosnak tartom a környezet és az emberi jogok védelmét.


Mellesleg megjegyzem, még nem dőlt el, hogy rájuk fogok-e szavazni. Schiffer András néha arra késztet, hogy gondolkodjak el ezen, míg mostanában Vonának is volt néhány szimpatikus ötlete, de ezek az érvek szólnak a párt mellett az én szemszögemből.

2011. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"16 éves létemre végig tudtam olvasni az összes párt programját (már amelyiknek van:D)"



Ez annyira nem nagy dolog, ugyanis azonnal elfelejtkeznek róla, amint kormányra kerülnek. Ezzel a mentalitással kéne szakítani.

2011. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nos, akkor megkérdeznélek: mi alapján ítéled meg az LMP-t és a Jobbikot, ha a megszólalásaik és programjuk csak duma?

Nyilván ahol van tapasztalat, ott az az első, de nem mondhatom azt, hogy igazából az LMP egy neonáci, ultrakeresztény pártként fog kormányozni, csak mert nem hiszem el, amit mondanak:)

2011. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

""16 éves létemre végig tudtam olvasni az összes párt programját (már amelyiknek van:D)""


"Ez annyira nem nagy dolog, ugyanis azonnal elfelejtkeznek róla, amint kormányra kerülnek. Ezzel a mentalitással kéne szakítani."


Éppen ezért én már nem csak azt nézem, mi van a programban, hanem azt is, hogy honnan szalajtották azt, aki írta. Ahogy a kutyából nem lesz szalonna, ugyanúgy a mai elit sem változik már meg.

Nagypapák mszp-je, papák szdsz-e, fidesze, gyerekek lmp-je, egyre megy. Egy csapat ez, csak ugyanazon elit különböző generációi. Hozzák a hazugságot "von Haus aus".


40 év felett az lmp flash mobozgatásai sem tűnnek frissnek, és hamvasnak: a papáktól már ilyet is láttunk. Zöldnek meg a dunaszaurusz is zöld, mégse döglött meg. Szóval, én csak óvatosságra inteném a mai fiatalságot: nehogy ugyanabba a csapdába essenek, mint a mi generációnk.

2011. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!