Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországon élő emberekne...

A Magyarországon élő embereknek hány %-a cigány?

Figyelt kérdés
Hivatalos adatok is jöhetnek,de én nem annyira arra vagyok kíváncsi.
2011. máj. 17. 22:23
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
88%

22:31


"Állítólag 6-900 ezer között vannak. Ettől azonban szerintem is több."


Értem, szerinted több.


A te módszered mi volt? Csak mert a szakmát biztosan érdekelné a te nyilvánvalóan jobb módszered, mint amivel a korábbi cigányfelmérések készültek.

2011. máj. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
90%

23:07


"A 18 év alattiak több mint fele már cigány az összlakosságot tekintve."


Az adat forrása?

2011. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
32%

Nem lassan ,hanem már fix,hogy több mint magyar.

Budapesten élek,de itt szinte csak azok vannak,se ember se állat csak a cigók.


Nemtudom,hogy egyesek milyen elit helyen élnek ,de akkor fogadjon már valaki örökbe!

2011. máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Utolsó: akkor néha dugd ki az orrod Budapestről. Az csak egy város a sok közül, ne erre alapozz.

Jé, én most jöttem fel, az utcán elment mellettem kb. 10 ember (a fele gyerek), és egyik sem volt cigány. Akkor ezek alapján én épp így kijelenthetném, hogy Magyarországon nem is élnek cigányok, mert én nem láttam őket.

2011. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Ja, és nem élek elit helyen, csak egy külvárosi panelrengetegben. Asszem ez minden, csak nem elit.
2011. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
66%

"az utcán elment mellettem kb. 10 ember (a fele gyerek), és egyik sem volt cigány"

Folyománya:

ha 10 emberből egy sem cigány, akkor nincsenek is cigányok...


Egyik nap velem szembe jött kb 10 ember, kissé sötétebb bőrűek, mint az átlag magyar, köpködtek, szotyoláztak, ordibáltak, de nem írták bele az etnikai kérdőívbe, hogy cigányok, tehát nem is cigányok, mi?!


Mondd már meg nekem, vajon rasszista vagyok, ha a vágottszeműek nem zavarnak, a feketékkel sincs bajom, sőt, egyik nemzetség sem zavar, csak a cigányok?! Miért mindig csak a cigányok csinálják a fesztivált?! Lehet, mondani, hogy netnáci, rasszista, stb. stb. stb. Nekem ez a tapasztalatom. Lassan többen lesznek, mint mi.

2011. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Pár hónapja készült erröl egy felmérés. Nem tudom mennyire megalapozott és milyen módszerrel mérték. Valami 6 vagy 7% volt.
2011. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

A következő népszámlálásig talán érdemes várni,

bár ott is valószínűleg alacsonyabb százalékérték jön majd ki,

mint ami valós. :-)...

Ha a 6-7 % reális,akkor ez csak félinformáció!Nem lett volna baj odaírni,honnan érkezett ez az adat!

(Hogy nem arra az országra vonatkozik,amelyiknek ma még /persze csak hivatalos adatok szerint!/ Budapest a fővárosa,az tuti!)

2011. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
67%
Országosan 5%.Itt keleten 20% is van.Az ilyen hollesz meg kolopele félék hol laknak?Így védik a cigányokat,lehet hogy ők is azok.
2011. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
26%
AZ ilyen kolopele félék jól menő nagyvállalkozók, csodálom hogy még nem olvastál itt rólam, és nálam tíz roma is dolgozik, minden gond nélkül. Egy jobbikos kavarta a feszkót egy darabig csak, de már elküldtem. És nem több a roma országos szinten, és nincs velük több baj mint a fehér emberekkel, csak a jobbik felfújta ezt az egészet, így remélnek több szavazatot. De hát más programjuk nincs is. Most pedig irány az ebéd.
2011. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!