Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországon élő emberekne...

A Magyarországon élő embereknek hány %-a cigány?

Figyelt kérdés
Hivatalos adatok is jöhetnek,de én nem annyira arra vagyok kíváncsi.
2011. máj. 17. 22:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a megyék nélkül mennyire lenne fejlett Pest!
2011. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Most nem a megyékről van szó, ne terelj. Hanem a fejletlen megyékről, mint Borsod, Nógrád és Szabolcs. Ezeket az ország többi része tartja el, nemcsak kimondottan Budapest.
2011. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

"Ideje lenne, hogy a Budapest kegyelemkenyerén élő Heves, BAZ stb. megyeiek egy kicsit visszavegyenek az arcukból."


Ha a mi városunkba is legalább annyi pénzt tunkolnának mint Budapestbe, akkor más lenne a helyzet. De én a helyedben csendben maradnék, egy deficites BKV-val, és a többi tolvajjal. Egyébként is Budapestnek már több mint a fele lakossága vidékről kerül fel, szóval nem is annyira kegyelemkenyérről van szó.

2011. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
36%
Ha a te városod is legalább akkora lenne, mint Budapest, akkort tán még megérteném a mondadód.
2011. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
37%
Beképzelt pesti idióta...
2011. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
63%

"Ha a te városod is legalább akkora lenne, mint Budapest, akkort tán még megérteném a mondadód."


Engem nem érdekel, hogy Budapest mekkora. Ha meg nem érted a mondandómat, akkor ne irkálj ostobaságokat. Szervusz!

2011. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
59%

a búzát kukoricát szőlőt meg a panelházak tetején akarjátok megtermelni!

Kisebb Magyarországot!

2011. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

22:41


"Ha a mi városunkba is legalább annyi pénzt tunkolnának mint Budapestbe"


Mivel Budapest az ország adóinak több mint felét fizeti be, ezért még szép, hogy többet kap ebből vissza, mint egy Borsod szintű hely - a valóság azonban az, hogy a fejletlen területek a szociális és fejlesztési pénzekből érdemükön felül részesednek.

2011. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Hollesz!

Miért sz@rod el ennyire a pestieket??? Kisebbségi komplexusod van attól,hogy te nem Budapesten élsz? Örülj neki! Azt meg próbáld elhinni,hogy nem egy,nem kettő emberke van itt,aki ezerrel menne vissza a falujába, ha fel nem égetett volna maga mögött mindent,amikor beetették velük a nagy dumát,miszerint itt annyi lesz a munka,hogy ki sem látszanak belőle majd!Született pesti vagyok,de ma ezekkel állok egy sorban segélyért....

Nagyon hamar feledték,honnan jöttek! Eleinte a magyar parasztra büszke "senkiházi" pestit (mármint engem) akartak kioktatni afelől,

hogy"Ha a paraszt nem szarik,a pesti nem eszik",de mára visszavettek

az arcukból! Vedd észre,hogy van,akinek Pesten lakni nem öröm, kérlek,ne általánosíts,mert lehet,hogy egy-egy támadásoddal épp faludbélit tagadsz meg! Egyébként meg legyen igen szép,békés napod!

2011. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Pest ellenes, és kisebbségi komplexusom sincs, egyszerűen nem tettszik a hozzászóló hozzáállása! Ennyi!
2011. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!