Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikra szavaztak....

Akik a Jobbikra szavaztak. Csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Azt hittem, hogy azért keményebben odacsapnak majd a gyarmatosítóknak és keményebben kiállnak majd az elveikért, a magyarságért.
2011. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé bepunnyadtak.
2011. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Az az érdekes, hogy a magyarok 90%-ának már elege van a cigányokból és csak azokra vár, akik nyíltan ki merik mondani, hogy kész, vége, elég volt belőlük, de a Jobbik ezt nem használja ki.

Mindig, amikor komolyabban bekerülnek a médiába, akkor utána rögtön jön egy nagy visszahőkölés tőlük, mintha igazából nem is akarnának népszerűek lenni és komolyabb felelősséget vállalni.

És ez így elég kétszínűvé teszi őket.

2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
A cigányutálatuk tetszik, de a pártprogram többi része és a tagok valami hihetetlen borzadály.
2011. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

miért is kell menni szavazni?

idióták

2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
22:21- ez a visszahőkölés miben nyilvánul meg? Nem szoktam figyelni a Jobbikkal kapcsolatos eseményeket, azért kérdezem.
2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:21

Privát e-mail a válasz írójának


Kétszínűeknek tartod a Jobbikot?

2011. szept. 23. 22:34
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Ti, akik csalódtatok, mit vártatok??? "Nem állnak ki a magyarokért", "bepunnyadtak". Ezt miből gondoljátok? Néztek parlamenti közvetítéseket, hozzászólásokat? Vagy csak a TV-ből tájékozódtok, mert onnan hiába is várnátok pozitív híreket a Jobbikról. Én pl. abszolút nem csalódtam. Épp most néztem egy felszólalást Rozgonyi Ernőtől, aki épp "keményen odacsap a gyarmatosítóknak "!!!
2011. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Előttem szólónak igaz van, kb. ezt gondolom én is. Amúgy meg inkább azokra az időkre várom a megkerülhetetlen aktivitásukat, amikor majd választások előtt leszünk.
2011. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Az igazság az, hogy bármennyire is fáj, de egy pártnak muszáj többszínűnek lennie, ha kormányra akar kerülni Mo.-n! Ha csak a forrófejűekhez szólnának, akkor soha nem lépnék át a 20%-ot sem! (Legfeljebb ha mindenki éhezne, vagy irtanának minket a cigányok, akkor talán már lenne elég forrófejű...)
2011. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!