Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán Viktor szerint „Jó reményünk van arra, hogy a magyar gazdaság fél év múlva egy sikertörténet lesz az egész Európai Unió számára”?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább intő példa leszünk az Európai Unió számára....
2011. máj. 18. 22:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
59%
Ami azt illeti, a "nemzeti konzultációt", ahol az összes kérdőív 10%-át küldték vissza (melynek egy jelentős része kritikával volt tele), is "elsöprő sikernek" nevezte Orbán. Ezek után már teljesen mindegy, mit mond...
2011. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:20" Szerintem maradj itt inkább, ne csak én legyek pozitív válaszolgató, a százalékokkal felesleges foglalkoznod. Ma Münchenben egy olyan üzletet sikerült nyélbe ütnünk újfent, hogy még 20 embernek lesz munkája Magyarországon. És még én költözzek ki külföldre? Akkor nem 120 magyar ember kapna remek fizetést, és nem itt folynának be a nagy adók sem. Azért érdekes hogy az irigység sokkal nagyobb itt mint az elismerés, pedig ha többen lennénk akik ilyen szinten végeznénk a munkánkat, több embernek lenne munkahelye is. Doboszoli, annyit azért látatlanban is elvártam volna tőled, hogy ne nettó 400 ezret számolj minden dolgozónál, ennyit a szakemberek kapnak, a szakmunkások, takarítónők 150 - 300 ezer között keresnek. De még ez is jóval átlag feletti szerintem. Egyszer priviben szívesen kifejtem neked miről is van szó, ha nagyon érdekel, de akár személyesen is. Nincs mit titkolnom, és attól hogy nem értünk egyet a legtöbbször, intelligens embernek tartalak, akivel biztos jót lehetne beszélgetni. Biztos vagyok benne hogy megváltozna a véleményed. Sűrűn járom az országot, szóval számomra nem lenne lehetetlen összehozni egyszer egy találkát. Két ember van még itt akikkel szintén beszélgetnék személyesen, Theroux és Balu1, bár őt mostanában nem látom fent soha. Azonkívül sajnálom hogy ennyire negatív szereplője lettem a politikai oldalaknak, de nem fogom azt írni hogy itt minden rossz, meg éljen a jobbik, csak azért hogy a magas százalékomban gyönyörködhessek. A munkában és a politikában is keménykezű vagyok, és ha ez valakinek nem tetszik, lelke rajta. Nagyrészt úgyis csak ilyen tájban jelentkezem ezután, meg néha ebéd után nézek rá egyszer az oldalra, többre nem lesz időm hét közben.

2011. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vannak ilyen emberek is, akik tesznek is a saját boldogulásukért, nemcsak otthon ülnek a kormányt szidva. Pláne ha ezzel még az országon is segítenek. Csak így tovább. Halálra tud idegesíteni ez az egysíkű, depresszív hozzáállás mindenhez, már-már azt hiszem, valóban azt kívánják, hogy ne jöjjenek rendbe a dolgok, és tudják mondani, hogy naugye megmondtuk, milyen szar lesz. Borzalom. Most épp az zavarja egy másik kérdésnél egyeseket, hogy pénzt adnak a fogászati turizmus fejlesztésére, mert minek az.
2011. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
40%
Még nem volt időm megnézni az új kérdéseket, de megmondom neked őszintén, kicsit kezdek belefáradni abba hogy ennyire negatív beállítottságú ez az egész gy.k. Bármit tesz ez az ember, ez a párt, azonnal támadják, sokszor olyanok is persze akiknek fogalmuk sincs miről is van szó, csak most ez a divat, az ellenzék meg tesz is róla hogy minden új intézkedést negatívan tüntessen fel. Szerintem azok háborognak a legjobban a gép mellől hogy a kormány mire szórja el az ő adójukat, akik nem is dolgoznak, hanem a segélyből élnek. Azzal meg hogy én 200 ezer forint adót fizetek havonta, éppen őket tartom el, de persze ez már természetes. Hozzátenném minden adófizető hozzájárul a segélyek kifizetéséhez.
2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!