Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán Viktor szerint „Jó reményünk van arra, hogy a magyar gazdaság fél év múlva egy sikertörténet lesz az egész Európai Unió számára”?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább intő példa leszünk az Európai Unió számára....
2011. máj. 18. 22:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
62%

"Mert? Görögország, Írország, Portugália csődbe megy. Még évekig recesszióban vagy 0 növekedés körül fognak kínlódni.


Románia, a nagy "példakép", az "éltanuló" (ti. továbbra is az IMF hitelein él) tavaly 2%-os gazdasági visszaesést könyvelhetett el, és idén is 0 körüli növekedést fog produkálni. "


OTT A PONT!

2011. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
73%

Petronius válasza:


"Egyébként nagyvállalkozó vagyok, két szabadalommal a hátam mögött,"


Esküszöm, ha ezt még1x leírod, jelentem a moderátoroknak, mint hirdetést.



MI magyarok meg csak irigykedjünk. Lehetőleg megfásulva 50 négyzetcentiben. Közben tapsikoljuk hogy Orbán haza mert nem tettél semmit. Esetleg cigányozzuk is le de csak akkor ha utána panaszkodunk a JOBBIK rasszista mivoltjára.


Ne gondoljunk egyszer se bele hogy az a szép IMF hitel el lett utasítva (talán nem véletlenül),hogy a padlás le lett söpörve... tapsoljunk a komcsiknak mert ugye ők aztán itt rendbe tettek mindent. Nekik mindig nagyobb igazuk van. Hiszen 50 évig csak mondták itt hogy igazuk van...berögződött.

2011. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
A fenti Petr. sorok idézve vannak
2011. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Legyen igaza a miniszterelnök úrnak, én azt kívánom.
2011. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
38%

Mivel látom, hogy az optimista válaszok lepontozást érdemelnek, ezért gyorsan hozzáteszem: úgyse lesz igaza!


Szánalmasok vagytok.

2011. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Oszkó Péter, Bajnai pénzügyminisztere is egyetért abban, hogy jó irányba halad a gazdaság, nyilván ő is Orbán-fan, vagy csak nyalni próbál. Még véletlenül sem lehet az, hogy tényleg így van, mert akkor nem lenne min siránkozni a GYK-n a nap huszonnégy órájában.
2011. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam végig , de úgy nagyon könnyű beszélni , hogy a magánnyugdíjakból sok ezer milliárddal bejebb vannak .

Inkább a jövö évre leszek kiváncsi , amikor már nem tudnak zsebrevágni ennyi pénz és azzal betömni az összes hiányosságot .

Szóval az idei év fejlődéseit (már amennyi van , de az se sok) felejtsük el , mert ez egyszeri megismételhetetlen . Majd meglátjuk jövőre mire lesz képes , ha akkor már nem talál ennyi pénzt "a paplan huzatába belevarrva"

2011. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 doboszoli ***** válasza:
70%

Szerintem a kritika, és a siránkozás nem analóg fogalmak.

A kettőt azonosítani az egyik pártra jellemző ferdítés, kellemetlen kérdések esetén.

Az, hogy melyik pártra gondolok, legyen a száz forintos kérdés.

2011. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
32%
Valóban más a kritika. De ne mondd már nekem, hogy a szakmailag megalapozott, értelmes kritikák vannak többségben ezen az oldalon. Nem, itt a folyamatos sirám megy, ez így szar, ez úgy szar, és ha valaki esetleg meg meri említeni, hogy pár hónap vagy év múlva javulni fog a helyzet, akkor 2 percen belül azt látja, hogy 0%-os lett a válasza. Mániákus depressziósok gyülekezete ez az egész Politika témakör, nem is értem, mit keresek még itt.
2011. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 doboszoli ***** válasza:
Látod, ezt sokan nem értjük. Ebben is egyetértünk.DD)
2011. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!