Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán Viktor szerint „Jó reményünk van arra, hogy a magyar gazdaság fél év múlva egy sikertörténet lesz az egész Európai Unió számára”?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább intő példa leszünk az Európai Unió számára....
2011. máj. 18. 22:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%

"Mindenki belátja majd előbb vagy utóbb, hogy az egyetlen ember aki alkalmas ennek az országnak a vezetésére az Orbán Viktor."


Na, te már menthetetlen vagy. Azt ugye tudod, hogy leváltható a vezéred?

2011. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
58%

"Egyébként nagyvállalkozó vagyok, két szabadalommal a hátam mögött,"


Esküszöm, ha ezt még1x leírod, jelentem a moderátoroknak, mint hirdetést.

2011. máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

tegnap 23:2


A gyk sok világfájdalmas felhasználójára ráférne valami efféle terápia.

2011. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
11%

ma 01:08


Neked is fáj, ha sikeres embert látsz, ugye? :)))

2011. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
70%

"Neked is fáj, ha sikeres embert látsz, ugye? :)))"


Egyáltalán nem, sőt örülök neki. Azt viszont kevésbé tudom díjazni, hogy mindenhová spammeli az önéletrajzát.

2011. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Petronius! Semmit nem hirdetek, csak sugallni akarom hogy nem olyan rossz ez az ország, mint amilyennek beállítják itt sokan. Ha valaki nem csak siránkozni tud, hanem képes is tenni valamit, az jól meg él ma ebben az oly sokak által rossznak titulált országban is. És Viktor igenis támogatja a munkát, a munkahelyteremtést, ahogy a családokat is az adókedvezménnyel. Viszont akárhányszor leírom, csak süket fülekre talál. Lehet hogy neked van igazad, felesleges próbálkoznom itt a legtöbb embert győzködni. Csak tudod én már 50 fele közeledek, kicsit nagyobb rálátásom van sok mindenre, mint az itt írogató átlag 20 éveseknek. De most már elvonulok, reggel nyolckor indulok Münchenbe, de nem tudok soha lefeküdni hamarabb, hozzászoktam az éjszakázásokhoz. Mondjuk ilyenkor van több időm, a négy gyerek és a párom ilyenkor már régen alszanak. De holnap éjszakára újra visszatérek, ha lesz miért.
2011. máj. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 doboszoli ***** válasza:
70%

"jó reményünk van.."

Igen, utoljára a remény hal meg. Rengetegen bíznak a lottó ötösben is. Az esély kb. egyenlőnek tűnik.

Amúgy ezt a "szabadalmaztatott vállalkozót" már vagy tizen próbáltuk meggyőzni, hogy a dicsekvés emberi gyarlóság, nem erény, de hiába. Nem szokásom más szavát kétségbe vonni, de

ha 100 ember nettó 400-zal, az annyi mint 40 milla havonta, plusz járulék ugyanennyi, az havi 80 millió, csak munkabérre. ha a termelési értéken belül, nagyvonalúan 20% bér-és járulékköltséggel számolunk, akkor az egész történet elgondolkodtató. De akár igaz is lehet.

2011. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
70%

""Mondd, te nem akarsz még elgondolkodni a külföldre költözésen? Manapság az olyan menő." Köszönöm, de nem. Egyébként nagyvállalkozó vagyok, két szabadalommal a hátam mögött, 100 embernek adok átlag nettó 400 ezer ft fizetést, az enyém van egy millió, külfölddel annyi a kapcsolatom, hogy egy német milliárdos üzletember a társam, és kizárólag külföldre szállítunk. A mostani törvények pedig kifejezetten segítik a keresetet és a munkahelyteremtést is. Úgyhogy szoktam üzleti utakra menni külföldre, de eszemben sincs kiköltözni."



Ezt már tudjuk kolop. Mégis el kéne gondolkodnod. :D

2011. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
73%

Ezt tényleg benyalod hogy teli vagyunk suskával?

"<covenant> válasza:


Egy évvel ezelőtt még "rommá lőtt ország" voltunk, és az "államcsőd fenyegetett" bennünket, vonyítottak, hogy dőlnek ki a csontvázak a Bajnai-kormány szekrényéből, meg a Gyurcsány-kormány ámokfutását ötven év Fidesz kormányzása sem tudja helyretenni. Ezek szerint most beismerte, hogy mégsem volt olyan súlyos a helyzet, és jó állapotban vette át az államkasszát. Akkor meg mi a francnak volt az egész szájtépés, azon kívül, hogy mohón kormányra akart kerülni?"

2011. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
51%

"A magyar gazdaság egy sikertörténet volt egész Európa számára. Aztán jött Orbán, Gyurcsány, Horn, Antall, Medgyessi és társaik."


Előtte meg volt a szép kommunizmus ami miatt is végső soron a kakiban landoltunk. Minekután olyat termeltünk amink nem volt, beszolgáltattuk azt is ami nem volt ellenben mindenkinek minden járt amit kölcsönökből húztunk fel. Baromi nagy siker... államadósság nőtt és BUMM így lett a szemét.

2011. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!