Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HVIM június 4. -én hova vonul...

HVIM június 4. -én hova vonul az 56-osok teréről, és milyen koncertek lesznek 11 órától (délelőtt)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 14:18
1 2 3
 21/27 Ozmium42 ***** válasza:
Tudod, egy átlagos férfi a nőkhöz vonzódik, gyönyörködik bennük, míg egy férfi iránt közömbös. Amikor nem tudja eldönteni valamiről, hogy micsoda akar lenni, akkor összezavarodik és felfordul a gyomra. Képtelen vagyok nőként tekinteni egy férfira, vagy férfiként tekinteni egy nőre, ez nem helyes! Inkább megemlékezek Trianonról!
2011. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
és amit nem értesz azt utálni kell?
2011. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

van olyan videó is youtubeon amiben ugrálnak tangában és egymáshoz simunlnak a kamion tetején...megsúgom halkan...


undorítóak...buzuljanak otthon, ne az utcán

2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

arról nem is beszélve hogy ezek a langyik hogy élvezik évek óta a felvonulásokat úgy hogy több százan esetleg ezren kiabálják nekik végig hogy mocskos b.zik....???

ők is ugyanúgy balhézni mennek vonulgatni mint a kiabálók...élvezik hogy felfigyelnek rájuk

2011. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20an nincsenek akik kiabálnak...
2011. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Ozmium42 ***** válasza:
Értem én... csak nem tetszik. Gusztustalannak tartom. Se nem nők, se nem férfiak.
2011. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

De könyörgöm!! Egy Trianon-emlekfelvonulast (akárki is szervezi) ne hasonlitsunk össze egy b.zifelvonulassal!! (főleg ha semmi köze a kérdéshez és hogy mar az elején tisztáztam hogy nem akarok ebből vitat!!)

Ui: Nem értem, most itt nehány válaszoló a b.zifelvonulas semmi baja nincs, Trianon felvonulas viszont faj neki???


De meg mi dig érdekel hogy Hol vonulnak, vagy hova... A koncertres valaszolonak köszönöm,

2011. máj. 26. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!