Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy elgondolkodtató kérdést teszek fel, alig érkezik válasz, ha meg egy provokatív, csámcsogásra, szidásra okot adó választ, akkor egyből megjelennek az emberek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésedben benne van a válasz.

Azért mert gondolkodniuk kell,azt meg nem tudnak.

Csak annyit tudnak fröcsögni amit 15 éves fejjel a kuruc.inforól és a hasonló kaliberű oldalakról szednek össze az meg kevés ahhoz,hogy érveket tudjanak maguk mögé állítani.

2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
az előző válaszban talán van valami :) ám kinek mi az elgondolkodtató... a legtöbb ember amugyis azért állatkodik itt mert megteheti névtelenül :) ugyhogy ki a fenét érdekel.
2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ez a tapasztalatom. Ha tetszik, ha nem, tudomásul kell vennünk az elburvárosodást a hétköznapokban is.


Szerintem marha fontos kérdés, hogy hogy alakul a bíróságok helyzete a jövőben. Lázár János most itt is beadta a maga kis sokat mondó törvényjavaslatát, ami a bírói függetlenség felszámolását vetítheti előre. Az erre vonatkozó kérdésemre 1 válasz jött. Amikor azt kérdeztem -bevallom, kicsit bulvárosan- hogy összeomlik-e a metró, arra 24 válasz jött. (Egyet talán töröltek.) Persze ez is komoly kérdés szerintem, de nem olyan elvont mint a bírói függetlenség.


Én részben meg is értem, hogy az emberek többsége nem gondolkodik absztrakciókban. Ez nem csak a gyk-án van így, de az életben is. Vagyis, amíg engem nem érint közvetlenül valami, addig nem foglalkozok vele, lehet, hogy fel se fogom. Amikor meg felfogom, addigra már többnyire késő. Fejlettebb országokban ez azért nem egészen így van, az őket közvetlenül nem érintő vagy fenyegető hírekre is felfigyelnek az emberek, és időben tiltakoznak, megszerveződnek.

2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Konkretizáljuk.

Te mit nevezel "elgondolkodtató kérdésnek"?

2011. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Kamu válasza :

Azért, mert az internet arcnékülisége mögé bújva könnyen lehet olyan válaszokat is írni amilyeneket nem biztos hogy arccal bevállalnának.Pedig alapszabály, hogy csak olyant írj le amit 50 ember előtt is el mernél mondani.

2011. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 doboszoli ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak számodra elgondolkodtató, másnak nyilvánvaló.
2011. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Simonnak igaza van és az utána következő példát is mutatott az igazára.

Egyébként akik névtelenül vagánykodnak , azoknak csak annyit mondanék , hogy kb 4 perc alatt lehet megtalálni az előfizető nevét, helyét és címét, az pedig ,hogy konkrétan ki pötyögi be onnan a bátor mondatait, nagyon könnyen kikövetkeztethető. Főleg ilyenkor.

Ez a felületesség és bulvárosodás, népbetegség.A mostani média ragálya, idegen érdekek mentén. A kellőképpen lebutított néprétegek erre vevők,mert a bonyolultabb dolgok már meghaladják , a felfogó képességüket. Mert azokhoz ,általában némi alapismeretekre is szükség volna.Tehát inkább ,le se zarják.

2011. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert szidalmazni mindenki tud. (én is)
2011. máj. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vree ***** válasza:
79%
@Sándor: Csak nem a UPC-nél dolgozol?
2011. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22:44


Ezt vegyük fenyegetésnek?

Tudtommal állampolgári jog a vélemény nyilvánítás szabadsága vagy nem?

Ellenben mások személyes adataival való visszaélés az törvénybe ütköző.

2011. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!