Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megválasztanátok polgármestern...

Megválasztanátok polgármesternek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gyárakat hoznák be a városba, hogy több munkahely legyen

Minimum 2 kutyafuttatót csinátatnék, mivel mindíg ellentétben állnak a kutyások/nem kutyások

Illetve ha a gazdasági helyzete helyreállna a városnak, a turizmust is fellendíteném!

Ha indulnék a választásokon (megfelelő mandátum esetén) kihangsúlyoznám, hogy nem fogok ígérgetni, csak azokat mondtam el, amit reálisnak tartok, amiket meglehet valósítani 4 éven belül!


2011. máj. 24. 16:28
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Függetlenként indulnék! Én elhiszem hogy sokan már nem dölnek be az ígéreteknek, de tudom h az embereknek mire van szükségük, hisz én is és a családom is egyszerű emberek vagyunk. Ki érthetné meg jobban a helyzetet, mint ez az osztály?!
2011. máj. 24. 17:09
 12/32 anonim ***** válasza:
Ez egy kb ugyanolyan program, mint bármelyik másik.
2011. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Az lehet, de én tényleg segíteni akarok, és nem a levegőbe beszélni, meg saját zsebre dolgozni :(
2011. máj. 24. 17:13
 14/32 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy egyszerű ember vagy, én közgazdász diplomáig nem engednélek sehova
2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Aha, mert a parlamentbe hiába ülnek "okos" egyetemisták, elbasszák az országot!

Annyit mondok, hgy zala megye :)

2011. máj. 24. 17:19
 17/32 anonim ***** válasza:
Most ezt te tényleg komolyan gondolod? Egy pár száz fős faluban, ahol nincs pénz meg hatalom, még csak-csak átcsúsznál, na de egy városban? Lelépnének a százmilliókból kampányoló pártjelöltek. Már a kopogtató cédulákat se tudnád összeszedni. Ahhoz is sok ember kell, ismertség és pénz.
2011. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
SZERINTED MITŐL VAGYOK ÉN KEVESEBB MINT EGY MÁSIK EMBER?
2011. máj. 24. 17:27
 19/32 anonim ***** válasza:
38%
mondjuk egy naiv ostoba vagy aki azt hiszi ő a zala megyei jézus krisztus és egycsapásra meg tudná oldani...
2011. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
17:31 szerintem te meg egy begyöpösödött ember vagy!! mért lennék naív, mert sok más emberrel ellentétben nem lenyúlni akarom a pénzt, hanem segíteni az embereknek? az ilyenek miatt jutott oda az ország, mint amilyen te is vagy!!
2011. máj. 24. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!