Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megválasztanátok polgármestern...

Megválasztanátok polgármesternek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gyárakat hoznák be a városba, hogy több munkahely legyen

Minimum 2 kutyafuttatót csinátatnék, mivel mindíg ellentétben állnak a kutyások/nem kutyások

Illetve ha a gazdasági helyzete helyreállna a városnak, a turizmust is fellendíteném!

Ha indulnék a választásokon (megfelelő mandátum esetén) kihangsúlyoznám, hogy nem fogok ígérgetni, csak azokat mondtam el, amit reálisnak tartok, amiket meglehet valósítani 4 éven belül!


2011. máj. 24. 16:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
És ha a kis gyáracskáid tönkremennének az első hónapban, mert te nem tudtad mi az az adómultiplikátor akkor mi lesz?
2011. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nyilván nem én lennék a gyár főnöke -.-"
2011. máj. 24. 18:41
 23/32 anonim ***** válasza:

"SZERINTED MITŐL VAGYOK ÉN KEVESEBB MINT EGY MÁSIK EMBER?"


Ha polgármester akarsz lenni, akkor nem ezt a kérdést kell feltenni. Hanem azt kell megmutatnod, hogy mitől vagy TÖBB, SOKKAL TÖBB, mint bárki a településeden, mint bármelyik másik jelölt. Sajnos ebben az országban a becsület igen ritkán szerez előnyt.

2011. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Amint megjön az első fizetés, rögtön nem a település sorsa lesz az első helyen. Hányszor mond olyat az ember életében, hogy "Ha ez összejön, ha ezt túlélem, akkor biztos jó ember leszek." Aztán másnapra a szavak, tervek szépen elpárolognak... És biztos akad olyan polgármester a sok közül, aki tényleg jót akar az adott városnak/településnek, mégsem tudja megvalósítani agyagi okok miatt. Mert ugye nyilván nem a saját fizetéséből fog munkahelyeket teremteni...
2011. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Kedves Kowaxos!

Én megértelek, és erre írtam, hogy az emberek sajnos már nem hisznek, mert annyiszor becsapták őket! Anyukámékat sose fogom elfelejteni, se azt h honnan jöttem, nem az a fajta ember vagyok!!

2011. máj. 24. 19:36
 26/32 Sz1u ***** válasza:

23:05


Kérdező!


"Nem nagyon érdekel a véleményed, ha csak ebbe tudsz belekötni :) te lelkiszegény :)"


Hát nem azt mondtam, hogy simán megszavaználak? Tehát támogatnálak? Erre Te lefikázol! Szép kis hála... :) :) :)

2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ugye ez a kérdés most kamu ? :D Mert jót röhögtem rajta. Na meg egynémely frappáns válaszon is.
2011. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a polgármester a testület nélkül nulla :))


lehetek testületi tag??

:D

2011. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Tutira meg mert majdnem olyan jól vetítesz, ígérgetsz mint a nagyok:) Kár h nem teszed fel a következő kérdéseket:

Miből?

Hogyan?

2011. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de nem vetíteni hanem segíteni akarok. Az ilyen idióták miatt akik nem hiszik h lehet változtatni jut ilyen helyzetbe a világ :(
2011. máj. 28. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!