Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltávolítanád a posztjáról...

Eltávolítanád a posztjáról Alföldit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 25. 16:03
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
42%
Akik azt írják, hogy igen, meg hogy el, azoktól hadd kérdezzem már el, hogy pontosan miért? Frankón nem értem a dolgot. Az a baj, hogy (szerintem) kicsit meleg? Vagy hogy politizál néha?
2011. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
65%
En nem vagyok jobbikos de a Nemzeti szinhaz koruli botrany amit eloidezet az alairasaval bizonyitotta hogy nem magyar.Csak azt nem ertem miert nem repult mar akkor onnan mint a dalos pacsirta?
2011. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
2011. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
57%
Hát én személy szerint lesz@rom. Nekem nem szimpatikus, de ez nem lenne elég ok rá hogy kidobjam onnan.
2011. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
70%
Eszembe nem jutott volna odatenni.
2011. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos én már csak olyan korlátolt vagyok, hogy a posztra való alkalmasság megítéleskor kizárólag azt nézem, hogy ért-e ahhoz és jól csinálja-e azt, amit csinál, és semmi egyebet. Ha erre igen a válasz - márpedig az ő esetében az - akkor, természetesen nem távolítom el, tegye a dolgát, és rohadtul nem érdekel sem a nemi irányultsága, sem pedig az, hogy hogyan tesz helyre egy okoskodó, de egyébként rémesen buta Jobbikos libát.
2011. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
53%

Szóval még mindig a romános ügy. Az ugye tavaly volt. Akkor én is felháborodtam rajta, DE.

Akkor kirúgták? Nem. Ilyen egyszerű. ÉS most csak azért, mert azóta fújnak rá egyesek, mert képtelenek megbocsájtani, felejteni, állandóan mutogatnak rá, és keresik az apró hibákat, amiért ki lehetne rúgni? Ez szerintem szánalmas, kisiskolás szintű viselkedés.

Nem ismerem jól az Alföldit, de én úgy hallottam, hogy jól vezeti a Nemzetit, szép számmal és minőségileg mennek az előadások, semmi botrányról nem hallottam, akkor miért kée kirúgni épp most?

2011. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
69%
Azert mert egy nemzeti igazgatonak a sajat nemzeti ertekeit kell atadnia.Azaz ha magyar akkor magyarkent viselkednia.A botranyban kivaloan bizonyitotta hogy nem az.Attol meg ertheti hogyna kell vezetni egy szinhazat de mikent tekintenek ra? Te koltoinkre iroinkra mikent tekintenel aki alazna a magyart?Eloterbe helyezned ugye? Na ne rohogtes.Bocsi:)
2011. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%
El, de nem ezért. Azért, mert alkalmatlan rá. Volt szerencsém pár darabot megnézni mostanában a Nemzetiben. Nem vagyok egy prűd ember, de amit ott csináltak, az nem színházba való (vagyis egy kis alter színházban még elmegy, de a Nemzetiben?!). Szakmailag teljesen alkalmatlannak tartom a Nemzeti igazgatására. Viszont ebben a darabban elengedhetetlen a szexuális orgiák bemutatása (más kérdés, hogy lehet, túl reálisan sikerült, de nem láttam a darabot, így nem tudom eldönteni). Az előző oldalon pedig volt egy kis fogalomzavar a Dionüszosz ünnep belekeverésével (tekintve, hogy hellén ünnep, nem római).
2011. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
36%

"Szakmailag teljesen alkalmatlannak tartom a Nemzeti igazgatására."

SZAKMAILAG??? Nocsak! :-D


"Viszont ebben a darabban elengedhetetlen a szexuális orgiák bemutatása (más kérdés, hogy lehet, túl reálisan sikerült, de nem láttam a darabot, így nem tudom eldönteni)."

Aha Szóval NEM LÁTTAD. Értem.


Az a kifejezés, hogy "olyan jó orális szexben legyen része, mint a darabban van" kifejezés vajon miért nem érthető? Vagy volt orális szex (és akkor sértés a mondat), vagy nem volt (akkor meg ugye nem az). Tessék MEGNÉZNI, és el lehet dönteni. Nem provokálni kell, hanem a kedves csekély értelmű hölgyikének illett volna tájékozódni a darabról, mielőtt nekitámad Alföldinek. Ja persze, hiszen a jobbiknak eleve nem tetszik az Alföldi, akár van rajta sapka, akár nincs...


Gondolkozni meg olyan nehéz lenne, ugye? :-D


Pedro

2011. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!