Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltávolítanád a posztjáról...

Eltávolítanád a posztjáról Alföldit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 25. 16:03
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem szánalmas a jobbik lejárató kampánya, nagyon kilóg a lóláb, hogy csak a melegsége zavarja őket. Le merném fogadni, hogy egy percet nem láttak a darabjaiból. Én sem, de nem is kritizálom, és szerintem a politikának nem is szabadna kritizálnia egy színházi előadást. A közönség megteheti, ha valóban olyan rosszak, akkor két előadás után levennék a műsorról, mert senki nem nézné.
2011. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mivel nem való a Nemzeti élére. Nem azért, mert b*zi, hanem, mert középszerű. Nem vagyok prűd, de az, hogy mindenbe beleviszi a "szexuális provokációt" már tényleg visszatetsző. Továbbá a román nemzeti ünnep is kínos balhé volt.

A kis magánvitájuk a Jobbikkal meg külön röhejes.

2011. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
93%

"Ez az egész sztori olyan, mintha a Rómeó és Júlia csókjelenetén elkezdene néhány minden lében kanál a házasság előtti szexen botrányozni.

"

Azért ez nem ugyanaz a kategória. Távolról sem. Alföldi stílusa szerintem nem való a Nemzeti Színházba. Felőlem ott provokál és éli ki a feltűnési viszketegségét, ahol óhajtja pl: kisebb, alternatív színházakba simán elférne.

2011. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

"Nemzetit, szép számmal és minőségileg mennek az előadások, semmi botrányról nem hallottam,"


Tájékozódj több forrásból. Sorozatos botrányai voltak/vannak/lesznek. Mindent ugyanarra a témára hegyez ki, próbálja mindenbe belemagyarázni a szexualítást. Elég furcsán értelmezi a művészi szabadságot.

Mint mondtam, felőlem ott igazgatóskodik ahol akar, csak ne a Nemzetiben, mert oda egyszerűen nem illik.

Mondjuk nem tudom, hogy éppen most ki illene oda, de ő biztosan nem.

Nem a homoszexualitásával van bajom, hanem a pökhendiségével. ja és nem vagyok Jobbikos, az a nő is épp elég gáz volt.

2011. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
4%
Petronius, ha vannak emberek, akik beülnek rá, és nyilván vannak, akkor nem mindegy neked, hogy milyen előadás van ott? A Nemzeti is csak egy színház, mint az összes többi, semmilyen magasztos dolog nincs mögötte.
2011. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
csak még valami: az aktuális botrány nem a legmegfelelőbb arra, hogy miért nem való oda. Én a korábbi dolgairól írtam le a véleményem. Nézzetek körbe neten, hogy mégis milyen a foganatja a darabjainak. (elmenni mindegyikre azért kissé költséges volna és talán nem is érné meg)
2011. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

"akkor nem mindegy neked, hogy milyen előadás van ott? "


nem, mivel a kérdező megkérdezte, hogy mi hogyan döntenénk Alföldi igazgatói széke felől.

Egyébként pedig hadd legyen már véleméynem arról, amit csinál.

Ennyi erővel azt is benyöghetted volna, hogy "nem mindegy neked, hogy éppen valakit agyonvernek a szemed láttára."?

2011. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
95%
El fogják távolitani. Ha nem most akkor késöbb.
2011. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
70%
Én azt mondom, hogy bu.ikat ne tegyünk ilyen pozícióba; lenne a helyébe sok normális.
2011. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
5%

Ez az! Ez aztán a toleráns hozzáállás!


Én meg javaslom, hogy a kék szeműeket ne engedjék buszt vezetni! Lenne a helyükbe sok barna szemű, és az mégiscsak más.


Pedro

2011. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!