Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltávolítanád a posztjáról...

Eltávolítanád a posztjáról Alföldit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 25. 16:03
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
16%
Én nem távolitanám el. Alkalmas arra amit csinál. Ebben az országban hacsak a funkcióban levö emberek fele volna annyira alkalmas a posztra mint amennyire ö alkalmas, akkor sokkal jobban élnénk.
2011. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
7%

Nem. Ne keverjük a színházat a politikával.


A kötekedő jobbikos p*csa meg azt a választ kapta Alfölditől, amit megérdemelt. Mondom ezt akkor is, ha Alföldi amúgy nem a kedvencem. Na de hát nem is kell mindenkinek szeretnie, amit ő csinál.

2011. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
50%

"A közönség megteheti, ha valóban olyan rosszak, akkor két előadás után levennék a műsorról, mert senki nem nézné."


Erre a mondatomra nem reagált senki, pedig igazán érdekelnének a vélemények. Leírva is, nemcsak piros kezecske formájában.

2011. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
90%

"A közönség megteheti, ha valóban olyan rosszak, akkor két előadás után levennék a műsorról, mert senki nem nézné."


Mindig lesz elég sznob (pláne BP-n), aki beül megnézni. Szóval üres nézőtér nem lesz. Azokon kellene mérni az elégedettséget, akik nem csak a képmutatásért mennek!

2011. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
7%
És nem mindegy, hogy milyen a közönség, ha egyszer nézik? Különben meg szerintem a színházbajárók többsége abból a bizonyos "sznob" rétegből kerül ki, nem a Rottenbiller utcai Kispistákból.
2011. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
41%

16:42-nél az igazság.

Én sem távolítanám el a jelenlegi posztjáról...mert az életbe oda nem került volna! Közönséges b*zi. Az ilyen tőlem lehet a legszuperabb színházvezér,de nem a Nemzeti élén!

Alapítsa meg a saját célközönségének kijáró színházat...

2011. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
64%

A sajtótájékoztató miatt? Azért mert a csaj bekérdezte idézem: "Én azt szeretném kérdezni, hogy azok után, hogy nagy írók műveit ilyen provokatív és megosztó módon vitte színpadra, nem gondolja, hogy le kellene mondania?" Na, hogy ezt honnan vette azt nem lehet tudni (nem bocsátkoznék találgatásba), mert ezután 5 másodperccel vallotta be, egy újságíró kérdésére, -látta-e ezeket az előadásokat-, hogy: "Hát, megmondom őszintén, hogy nem láttam, de..." De látta az orális jelenetet Az ember tragédiájából. És tudom ez a lényeg, hogy Alföldi olyan orális szexet kíván neki, mint amilyen a darabban van. A kis cafka meg is sértődhet, mivel ez semmi vagy legjobb esetben imitált (nem verbális erőszak vagy mit mondanak az okosok).

Alföldit elég rossz színésznek tartom, rendezőként azt mondják már jobb, és lehet róla sok rosszat mondani onnantól kezdve, hogy ballib, nem is beszélve a nemi identitásáról, de ennek a Nemzeti 1 kísérleti adásnak se kell menni a szomszédba ordenáré stílusért, az meg már mindennek a teteje, hogy egyik műsor végén Hitlert dicsérgetik...

2011. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
64%
A Nemzeti Színház falai közé sem engedném be,még takarítónőként sem!
2011. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
4%

" suspectus válasza:


16:42-nél az igazság.

Én sem távolítanám el a jelenlegi posztjáról...mert az életbe oda nem került volna! Közönséges b*zi. Az ilyen tőlem lehet a legszuperabb színházvezér,de nem a Nemzeti élén!

Alapítsa meg a saját célközönségének kijáró színházat..."


Te meg valami közönséges hetero lehetsz, fúúj :P A művészet nem ennek a függvénye, ha ezt nem látod be, akkor sajnállak. :)

2011. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%

22:12- nek :

Ne sajnálj,művészlélek!

(Rám ne pazarolj semmit az érzelmeidből!)


Nem tudom,meddig marad a sérült lelkű

mű-vészhaverod a "számára megalázó,méltatlan" poszton,ahol csak zaklatják,nem engedik kibontakozni a közösségteremtő képességeit.Őt! Őt,a Tehetséget magát! Mekkora tragika! Remélem,miután tök-életesen eljátssza a szegény megnemértett szerepét is, szabaddá teszi a lehetőséget, hogy a Nemzeti Színház ne a másság hívőit és egyéb f@rokverőit szolgálja!

Tudom,te kevésbé konzervatívan nevelnéd a gyerekedet. Vinnéd "idejében művelődni"akár nyolcévesen,hadd nevelődjön,nyíljon a szeme a mai ValóVilágra! Hiszen ilyesmit sem lehet elég korán kezdeni!Ez a jövő,ez a te dolgod.

Vagyunk azért még egy páran,akik a klasszikusokat kizárólag eredetiben tartjuk művészetnek. Akkor is,ha emiatt negatív diszkrimináció a jussunk .


Nem vagyok elég érett ahhoz,hogy felérjem a művészetről vallott nézeteid mélységes értelmét. Visszamaradottságom bizonyítékát vélheted felfedezni abban,hogy nem is szándékozom megérteni azokat,akik szerint a művészet a nemi identitás kimutatásában,megélésében ismerhető fel.


Az álliberális művészettörténészek egyike lehetsz...

Talán van annyi "be-folyásod",hogy kitúrjátok az állásából

a szivárványos felvonulás fő szervezőjét. Zsuppold be oda a haverodat! Ha ott élné ki a művész-és egyéb hajlamait, legalább a zenei rész kicsit nívósabb lenne!


Vagy tegyetek,amit akartok...

De ne a MAGYAR NEMZETIben!!


Tiszteltetem a gusztusodat : csókoltatlak!

(Téged attól,akitől azt (is) művészetnek érezheted!)

2011. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!