Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc miért mondja mindig,...

A kuruc miért mondja mindig, hogy fősodratú média? Elvileg ők a legolvasottabb jobboldali hírportál, nem?

Figyelt kérdés

Vagy ez is csak ilyen Blikk színvonalú reklám kampány?


Elvileg a f@szbuk lájkolók száma szerint a második legolvasottabb (kedveltebb)


2011. máj. 26. 19:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Előző!

És akkor mi van? Mivel lesz jobb NEKED, ha odaírja javaslatként?

2011. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek meglehetősen egyszerű oka van, és nem a politikai cenzúra.

Ha begépeled hogy "kur", akkor ez így is folytatódhat, hogy k*rva, k*rás, stb. Az ilyen jellegű találatokat egy nyelven se támogatja a Google.

Ezért nincs ezen három betűre Google Suggest.

2011. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

"Nem így értettem a keresési javaslato"


tuudtam, hogy ezzel jössz megint.


az ezzel a baj,hogy ki is lehet kapcsolva az a funkció, tehát ez gyenge ellenérv.

azonkívül aki vevő rá, az úgyis megtalálja, nem?

2011. máj. 26. 21:25
 24/41 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem csak kurv@, kúrás stb. szavak léteznek a "ku" kezdés nyomán, hanem például kurta, kurtizán, kuncsaft, kullancs stb, másrészt ha a "ku" után azt írod, hogy "kull", akkor már egyből javasolja, hogy kullancs.

De ha azt írod, hogy "kuru", akkor továbbra sem javasol semmit.

2011. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

továbbá az algoritmus az alapján dolgozik, hogy tényleg mire keresnek rá a leggyakrabban

pl a "kutya" szóra biztos többen (legalábbis innen Magyarországból).

ennyit erről.

2011. máj. 26. 21:27
 26/41 anonim ***** válasza:

"tuudtam, hogy ezzel jössz megint.


az ezzel a baj,hogy ki is lehet kapcsolva az a funkció, tehát ez gyenge ellenérv."


Persze, hogy ezzel jövök, mivel eredetileg is erre a javaslattevési módszerre gondoltam. És mi az, hogy "megint"? Na mindegy...


Kikapcsolva a funkció? Az a helyzet, hogy fogalmam sincs, miről beszélsz, azt se tudtam, hogy ilyesmit lehet, szóval nem hiszem, hogy nálam ki lenne kapcsolva bármi is.

De most már én is unom ezt a témát, úgyhogy lépjünk túl ezen. :-)

2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"továbbá az algoritmus az alapján dolgozik, hogy tényleg mire keresnek rá a leggyakrabban

pl a "kutya" szóra biztos többen (legalábbis innen Magyarországból).

ennyit erről."


Igen, ez jogos felvetés, ami viszont ott vérzik el, hogy akkor miért nem ad ki tényleg semmit a "kuru"-ra. Szóval ott már tényleg semmit nem ad ki, nem arról van szó, hogy nem adja ki a kurucot, mert nem keresnek rá elegen. Azt nem hiszem, hogy még soha senki nem keresett rá a gugliban a kuruc.infóra.

2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

"Persze, hogy ezzel jövök, mivel eredetileg is erre a javaslattevési módszerre gondoltam"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. máj. 26. 21:36
 29/41 A kérdező kommentje:

bn+ komolyan úgy akarod megcáfolni a kérdésemet, hogy azon vitatkozunk, hogy a google mit ad ki első találatoknak?

mi van ma veletek szélsőjobbosokkal? baromi gyengék vagytok...

2011. máj. 26. 21:38
 30/41 anonim ***** válasza:
90%

Egész egyszerű a válasz, kedves Petronius.


Mondj egyetlen TV csatornát amelyik a kuruc.info-val hasonló nézeteket vall?


Még nyomtatott sajtóban is legfeljebb a Barikádot lehet felhozni, de azért a kuruc.info jelentősen radikálisabb.


Így aztán a kuruc.info százezres nézettsége áll szemben a kereskedelmi TV csatornák, Népszabadság, Magyar Hírlap, index.hu, stb. többmilliós nézettségével. Teljesen jogosan írják, hogy az a fősodratú média.

2011. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!