Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc miért mondja mindig,...

A kuruc miért mondja mindig, hogy fősodratú média? Elvileg ők a legolvasottabb jobboldali hírportál, nem?

Figyelt kérdés

Vagy ez is csak ilyen Blikk színvonalú reklám kampány?


Elvileg a f@szbuk lájkolók száma szerint a második legolvasottabb (kedveltebb)


2011. máj. 26. 19:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
52%

"komolyan úgy akarod megcáfolni a kérdésemet, hogy azon vitatkozunk, hogy a google mit ad ki első találatoknak?"


Tisztázzuk: először is, egy kérdést nem lehet megcáfolni (csak egy állítást), egy kérdésre válaszolni lehet csak.

És válaszoltam a kérdésre, az előttem szóló is megtette, teljesen nyilvánvaló, mit nevezünk fősodornak és mit nevezünk a fősodorral szemben menőnek.

Az, hogy mit ad ki a google, s mit nem, azt csupán érdekességként hoztam fel (oda is írtam, hogy "egyébként érdekes, hogy..."). Mielőtt erről kezdtünk volna vitatkozni, már megválaszoltam a kérdést, mint ahogy az előttem szóló is megtette.

És nem vagyok szélsőjobboldali amúgy, csak tárgyilagos.

2011. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

ma 21:47


Echo TV?

2011. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
52%
21:32: gagyin írták meg a szűrőt, ennyi. Nem foglalkoztak vele sokat, az első 3 betű "kur", akkor szűrés. Írhatsz k*rvát, kurucot, kurjantást vagy kurdokat is, egyikre sem fog találatot adni. Obszcenitás szűrő minden nyelven van guglinál.
2011. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
52%
A fősodratú média nem is az internet, hanem a tévé. Azt nézik sokan.
2011. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

"A kuruc miért mondja mindig, hogy fősodratú média?"


Mert ez a reklámszövege. Hogy "más", "különleges", "tiltott", "kimondja azt, amit mások nem mondanak ki".


"Elvileg ők a legolvasottabb jobboldali hírportál, nem?"


Nem. A kurucinfónak semmi köze a jobboldalhoz. Műfaja bulvár, politikai vonala pedig soviniszta bolsevik.

2011. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"A fősodratú média nem is az internet, hanem a tévé. Azt nézik sokan."


Igaz is. Az internetet alig használják. Csak a lakosság 55%-a rendszeres internet-felhasználó :))))

2011. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért az 53% internetető közül nem mindenki olvas hírportálokat. És ha azt veszed, olvassa 400 ezer a kurucot, és nézi 3 millió az rtl-t, akkor már jelentős a különbség.
2011. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"Azért az 53% internetető közül nem mindenki olvas hírportálokat."


És a 70% tévénéző közül mindenki nézi a politikai magazinokat és hírműsorokat?

2011. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

"És ha azt veszed, olvassa 400 ezer a kurucot, és nézi 3 millió az rtl-t, akkor már jelentős a különbség."


Azért azt is vedd hozzá, hogy nem mindenkinek van rá igénye, hogy olvassa.

2011. jún. 1. 18:17
 40/41 anonim ***** válasza:
Igen, az RTL-re meg nagyobb az igény, azért fősodratú média.
2011. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!