Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén azok akik...

Most őszintén azok akik magyar politikával foglalkoznak tudnak mást a jelen lévő kormány szidalmazásánál?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy teljesen mindegy ,hogy milyen párt van hatalmon az sose jó ,bármit csinálnak az rossz. Az ellenzék az isten mert ők mindig megmondják mit "kellett volna" tenni. Szerintem akár a Jobbik akár LMP kerülne kormányra mert mostanság elég népszerűek ezek az alternatívák is őket is ugyanúgy szidnátok.

Nem vagytok mások csak csodavárók. Szerintem kemény munkával és tanulással még hátrányosabb helyzetekből is ki lehet kerülni ,de beszélhetünk mi a "facebook generációnak" apucianyuci pénzéből fizetett interneten és gépen könnyű okoskodni.

(és igen szándékomban állt ezzel a kérdéssel megosztónak lenni ,hátha gondolkozni is támad kedve ,nemcsak elvakultan kívánja az illető követni az általa választott "politikai vallását" /minden tiszteletem a kivételnek/)

Röviden ennyi. Neked erről mi a véleményed?


2011. máj. 27. 14:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
54%

Akkor a sült galambot várjátok a szabadmadár szadesz utódpártját....Koalíció céljából... :-) Vagy kádári nosztalgia miatt.

Azt már ezerszer vázoltátok,mit tennétek,ha...

Arról halavány elképzelésetek sincs,ki segítene mindebben titeket?

A Cigány? A Zsidó? A Magyar?

Identitástudattal rendelkezők közül csak a megvezetettek.

(Itt a piros,hol a piros??? Keverem-kavarom,ha viszket,vakarom...)


Nu,jelenleg kb. ennyire vagytok elegendőek!"Ha-ra,esetleg-re,majd-ra még az okos zsidó se ad!

Egy ország rendbehozatalához semmiképpen. Nem azért,mert kevesen vagytok. Hanem, mert kevesek vagytok.

Nem adják át a helyet önszántukból??? Télleg nem?

Szedjétek össze a cigányaitokat,fegyverezzétek,uszítsátok fel őket,

aztán hajrá! Csináljatok forradalmat! Fel,fel,ti rabjai....

A TV-székháznál találkozunk....

A morvait addig küldjétek ki az E.u.parlamentbe,majd a heller,meg 'lacibá majd vigyáz rá! Rászól,hogy ne zsidózzon olyan csúnyán!

2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
32%

"...és igen szándékomban állt ezzel a kérdéssel megosztónak lenni..." -

Látszik, hogy Fideszhez közeli vagy. Ugyanis a megosztást nem te kezded, hanem Viktor kezdte 2002-ben, mikor nem tudott hatalomra kerülni (végén a diliházban kötött ki nagy idegességében és ott jött rá, hogy aki nincs velük az ellenség). Azóta is remegett a miniszteri székéért, mert úgy gondolta, hogy az végleg a s#gge alá nőtt. Látod a mostani választások előtt nem ígértek semmit, készen álltak nagy szakértelemmel a kormányzásra és egy év után még mindig egy helyben topogunk. Közben a gazdagok szépen gyarapodnak a többi meg dögöljön éhen. Hát erről ennyit.

Remélem te gazdag vagy.

2011. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

A válasz megírásának időpontja: 05-27 14:47


"Az MSZP se volt valami jó, de sokkal jobban éltünk amikor ők kormányoztak. Én a Jobbikra szavaztam kár hogy nem ők nyerték meg a választást."

Ilyen nincs! És mégis van?


Furcsa érzések kavarognak bennem,mikor "diplomástól"

ilyen mértékű meghasonlást tapasztalok!

Ez igen,ez már valami! Micsoda rugalmasság!

"Hatttározottan" a végletek embere!

A legrövidebb út szélsőbal és az őket támogató "szélsőjobb" között???

Ezt úgy kell elképzelni,mint pld.egy tömeggyilkos Nobel-békedíját?

Vagy mint egy katolikus kommunistát?

2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
28%

Most őszintén: tudsz egy olyan kormányt mutatni, amelyiknek a saját négy éve alatt jobb is lett, és nem csak azt adták be a Zembereknek, hogy most megszorítás jön, de utána már sokkal jobb lesz. Békát lenyelni, szerszámokat a kézbe, és irány melózni meg adót fizetni. Aztán ők jelentősen jobban éltek négy év után, de mi még mindig nem. Sőőőőőőt!


Válaszom,


A Horn kormány alatt tapasztaltunk ilyet, az utolsó években, csak a legtöbb irogatót akkor még vagy óvodába vagy bölcsibe vagy anyaméhbe esetleg herébe hordták.

Nem volt kánaán de elindult valami és éreztük is, ujra lett sok minden és jelentősennőtt a gazdaság. Fejlődtünk, és éreztük, nem vegetáltunk!

2011. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
52%
Most nem mindegy, hogy szidom, vagy a kételkedéseimnek teret engedek ugy, hogy kötetekben lehetne figlani és ez csak másfél év !
2011. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
39%

(és igen szándékomban állt ezzel a kérdéssel megosztónak lenni...


Látszik, hogy a narancsköd még elveszi előled a kilátást. Olyan vagy mint a ma született kismacska, vagy újgazdag lettél a pártod által behozott 16 %-os jövedelemadóval.


Nem szidnánk, ha:

- nem a gazdagoknak kedvezne,

- nem néznék hülyének a magyart,

- a megteremtett jólét nem csak a szűk narancsos környezetükre vonatkozna,

- a törvényeket nem kényük, kedvük szerint forgatnák és főleg nem visszamenőlegesen,

- az átszervezés címén tervezett létszámleépítések a minisztériumokban valóban azok lettek volna,

- állandó forradalomban és harcban nem lehet normálisan élni,

- át nem gondolt, szakértelem nélküli, kapkodó politikát nem lehet támogatni, hol a szakértelem?

(A felsorolás nem teljes!)


Összességében, ha nem hazudnának, akkor mindenki kiállna mellettük - ahányan nyilatkoznak annyi féleképpen (nagyon találó, amikor azt írják itt, hogy Orbán Viktor magyar hangja Szíjjártó Péter, csak még nem tudjuk, hogy ki írja a szinkron szövegeket.).


Saját fejükben kellene először rendet csinálni, azután kis - Magyarországon utána lehetne a nemzetben gondolkodni. Vagy el is lehet menni a "kormány kerék" mellől (gerinc is kellene hozzá), csak akkor a Vezérnek be kellene kullogni a Munkaügyi Központba segélyért.


No ezért jár a szidalmazás.

2011. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem itt ne kérdezz semmit, mert ezen az oldalon gyűlt össze az ország összes tudatlan bunkója, és úgyis csak sz...ozni fognak.

Mint ahogy ezt csinálják az összes kormánypárttal is. Az emberek nem értik az okokat, csak azt látják, hogy jé, még mindig nincs itt a Kánaán. Pedig ennyi idő alatt nem lehetett eredményt elérni, és sajnos az események kicsúsztak a vezetőink kezéből. Bárki lett volna hatalmon, ez történik. A bankok és az IMF itt az Úr, senki nem tehet ellene.

2011. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
44%

Igen

én tudok olyat, amit ez a rühes banda nem:


DOLGOZNI!

NEM lopni!

ADÓT FIZETNI!

Nem irtom a honfitársaimat!

2011. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
46%

"Az emberek nem értik az okokat"


mert te érted kicsirigó?

Elképzelhető, hogy kettőnk közül nekem nagyobb rálátásom van az ország problémáira mint neked.


", csak azt látják, hogy jé, még mindig nincs itt a Kánaán. "

aki a Kánaánt várja az meg is érdemli ha hülyének nézik.

Én csak annyit vártam, hogy ne rontsanak még jobban a helyzeten! Ez sem sikerült!


"Pedig ennyi idő alatt nem lehetett eredményt elérni, és sajnos az események kicsúsztak a vezetőink kezéből. Bárki lett volna hatalmon, ez történik."


Kicsúsztak?


Direkt b@ssszák el, nem látod?

Mondjuk ha én vagyok hatalmon, lehet, hogy háromhúsz lenne az ajró :)

2011. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
43%

Egypártrendszer van nem vetted észre!!??Semmit nem tehetsz, bebetonozza magát a fityisz és ennyi.Drasztikus visszahívásokkal, a köv.választások alkalmával lehetne értelmes szakemberekkel megállítani a csődöt!!

Civilekkel, függetlenekkel tanult ,hozzáértő emberekkel akik a diplomájukat nem haveri-alapon nyerték, megvették.

/nézd meg a politikusoknak nevezett embereket ott a dr,dr,dr...-státuszszimbólum ,a fejük üres/

2011. nov. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!