Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén azok akik...

Most őszintén azok akik magyar politikával foglalkoznak tudnak mást a jelen lévő kormány szidalmazásánál?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy teljesen mindegy ,hogy milyen párt van hatalmon az sose jó ,bármit csinálnak az rossz. Az ellenzék az isten mert ők mindig megmondják mit "kellett volna" tenni. Szerintem akár a Jobbik akár LMP kerülne kormányra mert mostanság elég népszerűek ezek az alternatívák is őket is ugyanúgy szidnátok.

Nem vagytok mások csak csodavárók. Szerintem kemény munkával és tanulással még hátrányosabb helyzetekből is ki lehet kerülni ,de beszélhetünk mi a "facebook generációnak" apucianyuci pénzéből fizetett interneten és gépen könnyű okoskodni.

(és igen szándékomban állt ezzel a kérdéssel megosztónak lenni ,hátha gondolkozni is támad kedve ,nemcsak elvakultan kívánja az illető követni az általa választott "politikai vallását" /minden tiszteletem a kivételnek/)

Röviden ennyi. Neked erről mi a véleményed?


2011. máj. 27. 14:24
1 2 3 4 5
 41/42 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
64%

Nekem erről az a véleményem, ha már kérdezed, hogy egy 16 évnyi alkotmányozó többséggel való felhatalmazás bizony FELELŐSSÉGGEL is jár (a politikában a felhatalmazással egyenes arányban növekszik meg a felelősség is), tehát teljesen természetes, hogy az a kormány kapja a legtöbb kritikát, amelyik a rendszerváltás óta eltelt idő többségében meghatározta a magyar politikát (és amikor nem volt kormányon, akkor is erős ellenzéki párt volt, sok polgármesterrel, megyei közgyűlésekkel, sikeres népszavazásokkal a háta mögött).


Nincsen egyetlenegy párt sem a mai magyar politikában, amelyik akár csak megközelítőleg akkora hatással lett volna az elmúlt 32 év magyarországi politikájára, mint a Fidesz...


Mégis kit kellene kritizálni, vagy akár "szidalmazni"? A pár éve alakult Momentumot, vagy a Jobbikot, LMP-t, amelyik sosem volt még kormányon, azt sem tudjuk, mire volnának képesek?


Látjuk, hol áll Magyarország a környező országokhoz képest, láthattuk, hogy csúszott le, ahogy mondani szokás, "éllovasból sereghajtóvá", látjuk hogy hagyott le minket Csehország, Lengyelország, látjuk, hogy a szlovákok már euróval fizetnek, az Albánia szintje alól indult románok pedig már a tarkónkban lihegnek (Erdély már meg is előzte GDP-ben Magyarország nagyrészét).


32 év telt el a rendszerváltás óta! Ebből 17, azaz TIZENHÉT évet kormányzott a fidesz (és még fog, minimum hármat).


Ki a túrót kellene mégis kritikával illetni?

2022. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!