Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alanyi jogon kap saját lakást...

Alanyi jogon kap saját lakást a cigány, ha dolgozik? Tényleg meglépik ezt? Mi jöhet még?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.Aki védelmezi őket,az lakjon velük valamint Ő nyúljon zsebbe,ha fizetni kell,vagy áldozni rájuk.Könnyű a másik fa@ával verni a csalánt.
2011. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet szállni rólam. Van rendes cigány, és van bűnöző fehér is. Ennyi.
2011. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

"Le lehet szállni rólam. Van rendes cigány, és van bűnöző fehér is."


Ez már nagyon elcsépelt szöveg. Mindenki tudja hogy az ARÁNYOKNÁL van a kutya elásva.

Cigányéknál a bűnözés a jellemző a dolgosság pedig ritka.

Fehéreknél a bűnözés a ritka a dolgosság a jellemző.

2011. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
0%
Akkor akik egész nap itt írogatnak azok cigányok? Mert hogy ugye a magyar az dolgos.................
2011. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
82%

Kolopele.

De te sem dolgozhatod magad halálra,ahogy elnézem.

2011. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
0%
Ha jobban megnézed, általában ebéd időben nézek át, ill. este 9 után hét közben. Egyébként meg egy vezető szabadabban rendelkezik az idejével, főleg ha már megvalósított mindent maga körül, bele értve a gyár működését is. Ha jobban megnézed viszont elég sokan irogatnak az egész nap folyamán is, rájuk gondoltam elsősorban. Kerti, házi munkákkal meg nem igazán foglalkozom, arra vannak emberek.
2011. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim válasza:
100%

Azért manapság már nem egyedülálló, ha valaki "munkanapon" egész nap ráér pl. ide írogatni. Én sem a normál munkarend szerint dolgozom, sokszor hétköznap érek rá jobban és hétvégén nem.

Egyébként meg az ilyen hírek azokat szokták a legkevésbé zavarni, akik jómódban élnek. Az ő lakásuk úgy sincs veszélyben.

Ha nem lenne anyagi gondom, lehet én is sokkal együttérzőbb lennék mindenkivel.

De egyelőre úgy gondolom, hogy inkább munkahelyeket kellene teremteni azoknak, akik dolgozni akarnak és nem olyanoknak kedvezni (főleg nem ilyen módon), akiknek büdös a munka.

2011. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy már egy hete folyik itt a vita a semmiről. Sem híradóban, sem újságban, sem interneten nem jelent meg semmilyen információ arról, hogy ilyent bevezetnének. Ellenben a devizahiteleseknek egy-két éven belül felépítenek egy új lakóparkot.
2011. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim válasza:
53%

Háromgyermekes bérből élő magyar vagyok.Bocs a vélemenyemért.Nem nevezhetjük a cigányságot hibásnak.

A magyar felsővezetés kényszeríti a Magyart becsületes életre.Nem mondhatjuk Magyarországon ,hogy "Azért nem

kapok munkát,mert magyar vagyok,Nem vesznek fel egyetemre,mert magyar vagyok,nem akarnak befogadni,mert magyar vagyok."Odafönt"ezt jogos panasznak ítélik ha nem magyar mondja.Szóval,ha leépítés volna,vagy nem felelnék

meg a munkahelyen,nem érném el a megfelelő pontszámot,

esetleg anyagilag nem tudom fedezni magam vagy gyermekeim

egyetemét,vagy csak nem volna kedvem dolgozni,esetleg megkívánnám más emberek javait,Nem hivatkozhatok hátrányos

helyzetemre.Jogom van dolgozni,kötelességem adózni és

nincs jogom szót emelni a dolgozók által megtermelt

javak elherdálása ellen.

2011. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:49" Pontosan úgy van ahogy mondod. Azért erről még semmi konkrétum nincs. A deviza hitelesek lakóparkjáról már én is hallottam, de ki fogja az ő hiteleiket kifizetni? Erről viszont még nem hallani. Azért az nem lenne szép ha mondjuk az állam, akik pedig becsülettel fizetnek azok meg semmit nem kapnának. Nem lenne fair a korrektül fizető, magukat nem túlvállaló hitelesekkel szemben. És itt most feledkezzünk meg arról hogy nekem nincs hitelem. Ez most másról szól.

2011. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!