Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alanyi jogon kap saját lakást...

Alanyi jogon kap saját lakást a cigány, ha dolgozik? Tényleg meglépik ezt? Mi jöhet még?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
És ha dolgozok alanyi jogon cigány lehetek? :)
2011. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
82%
Kolopele persze,hogy védi a kormányt, hiszen neki csak jó származik Viktorunk eszement ötleteiből.Mi baja lehet? Semmi.
2011. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb lenne mint ez, ami most van hogy a gyerekszülésért kapják a lakást.
2011. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
68%
Fogják azért is,ne aggódj.Főleg most amikor normális eszü ember nem vállal gyereket.Náluk ez nem probléma,nem csinálnak a gyerekből gondot.Náluk ez a pulya potyogtatás valami dicsőség vagy mi a ku@a anyjuk.
2011. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 Orfeus ***** válasza:
96%

Maxima te kicsit túlzásba vitted a szövegelést... Lényeg az hogy kell a megszorítás, mert ha folytatjuk amit Gyurcsánybácsi elkezdett, akkor csak adósság lesz egyre több és felvásárolnak minket kilóra....


Személy szerint utálom a cigányokat, de Orbánnak volt esze, és amit kell azt csinálja. Beintett a legnagyobb banknak, hogy nem kell több hitel az országnak, lett is belőle felháborodás... És mi lesz a következménye? Az hogy szarabbul élünk egy idejig, de tudjuk törleszteni az adósságot...


4 új börtönt szeretne létesíteni... Azt hiszem egyértelmű hogy miért...


Na akkor hol itt a gond? Próbál mindent megoldani de egyszerre 1 év alatt nem lehet....


kolopele


Te meg elmehetsz....Ennyi idős vállalkozó létedre annyi eszed van mint 1 marék lepkének... Ezek nem is akarnak integrálódni, miért ilyen nehéz ezt felfogni? Neked van elég pénzed, és valszeg a környék ahol lax az se hemzseg a cigányoktól... De nem kívánom senkinek hogy olyan környéken nőjön fel mint én... Hamar rájöttem ki magyar és ki cigány, mert volt alapja... Kórházba is kerültem, harmadikos voltam, akkor? Szegény cigányok? szegények megverik a magyart mert jobb autója van? (amiért az apja megdolgozott).


Na ezen gondolkodj el barátom, aztán utána magyarázd el nekem hogy miért véded még mindig őket... Nem kívánom hogy valamelyik gyerekeddel ez történjen, de ha ez lenne, akkor kíváncsi lennék a véleményedre...


A megoldás az új börtönök és a csendőrség.. Ennyi.. Onnantól lehet cigány bűnözés, de félni fognak, szal visszafogják magukat és talán ink dolgoznak...


Ha szerinted nem lenne cigány bűnözés:

http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=related



Kanadára és Franciaországra annyit reagálnék, hogy ott rájöttek a dolgokra, akár csak itt Magyarországon, csak annyi a különbség, hogy a Magyar nem mer tenni semmi... Kanadából küldték vissza ide a cigányokat....


És hogy is kezdődött? Kanadába kimentek a cigányok hogy ők itt üldözve vannak.. Fikázták a Magyarokat azért mert mi "üldözzük őket". Aztán észrevették kint is, hogy eltűnt ez az... és kiderült hogy miért... Mi lett utána? Kitoloncolták őket, és az lett, hogy nem a cigányok, hanem Magyarok.... És a köztudatba nem az van hogy cigány a rossz, hanem a magyar, mert itt születtek a MI országunkba ezek a korcsok...



Még egy utószó... Kicsit durva volt amikor végeztem a szakmámmal, és az osztálytársam már azon gondolkozott hogy ha felveszik mikor mehet segélyre... Már a munkaügyibe is bement...



Na ezen kérem hogy gondolkodjatok el, és utána mondjátok hogy szegény cigányok...

2011. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Orfeus. Az integrálódást én csak egy jó ötletnek tartanám, attól még nem kell lehülyézned minden ok nélkül. Főként hogy nem vagyok az. Tényleg nem lakom putris cigányok szomszédságában, viszont van néhány a műveltebb fajtából az utcánkban, velük meg semmi baj nincs. De abban igazad van hogy vannak olyan helyek az országban ahol esély nem lenne arra hogy megváltoztassák a cigányok mentalitását, bármit is adnának nekik ezért. Egy vállalkozó barátom házakat épített párnak, nem sokára már csak az alapja volt meg mindnek. Értse már meg mindenki végre, én nem pártolom a cigányokat, csak nem veszem egy kalap alá mindet. Annak viszont örülök ahogy Orbán egyes intézkedéseit méltattad az elején. Bankok, hitelek, börtönök. Meglátásaidhoz gratulálok.
2011. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!