Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alanyi jogon kap saját lakást...

Alanyi jogon kap saját lakást a cigány, ha dolgozik? Tényleg meglépik ezt? Mi jöhet még?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim válasza:
100%

Ha dolgozik???:D Ne nevettess kérlek :) Erre itt úgy működik, hogy kap egy önkormányzati lakást/házat, amit persze 5-8-10 év alatt le lak... az-az lakhatatlanná válik a háza, mert eltűnik a cserép a tetőről, leszakad az ajtó a zsanérról, ki esik az üveg az ablakból vagy gyakoribb esetbe kinövik mert sok kis "puja" lesz a családba... de ha fizette az évek alatt rendesen a villanyt akkor kap másikat szintén önkormányzati lakás ként, amit ugye majd szintén le lak és újra kap...

Ez egy úgy nevezett körfolyamat!

Persze tisztelet a kivételnek! (annak a kevésnek) és szégyen arra a Magyarra amelyik szintén így él...

2011. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
17%

Lépten-nyomon provokálják a tisztességesen dolgozó, törvénytisztelő embereket.


Ez a hír sem más.

2011. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 pendejHo válasza:
100%
Ki tudja ki roma és ki nem??Ezt ki dönti el?? Én is vallhatom magam annak és akkor mi kapunk kecot?? Ehhez elég, ha úgy viselkedek mint ők?? Vagy legyen róla valami féle papírom is vagy vigyek magammal dezsvéreket??
2011. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy ezt nem lépik meg. Hatalmas aljasság lenne a fiatal magyarokkal szemben, akik kidolgozzák a belüket, és nemhogy ingyen lakást, de még valamilyen kedvezményes lakáshoz jutási lehetőséget se kapnak. Hol itt az egyenlőség?
2011. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azért óriási botrány lenne,ebben biztos vagyok.Igy ezt a lépést a kormány átfogja lépni szerintem....
2011. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás pofon egyszerű! Aki bűnöző életvitelt folytat, attól az állampolgárságot megvonni, és kitoloncolni. Ennyi.
2011. jún. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
Akkor szinte nem maradna magyar. Mert Juliska néni is bűnöző ha nem ad számlát a piacon. Nem csak a gyilkosság meg a betörés a bűnözés.
2011. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
100%
Mélységesen felháborított ez a hír, főleg miután a múlt héten az önkormányzatunknak eszébe jutott, hogy 5 évre, plussz az idei év visszamenőleg kivesse rám az építményadót, úgy, hogy mindennemű méltányosságot és kedvezményt hatályon kívül helyez.3 kiskorú gyermekem van, és a feleségem is gyesen van még a legkisebb gyerekkel.Több, mint 500.000.-Ft ot követelnek tőlem, úgy, hogy évek óta fizetem tisztességesen a kommunális adót, az iparűzési adót és az autók után a gépjárműadókat.Akárhogy is számolgatom én, mint egy egyszemélyes kisvállalkozás(max 1 beugró alkalmazott) irreálisan soknak tartom, hogy évente több, mint 200.000.-Ft-ot csak a helyi önkormányzatnak fizessek ki adó címén, úgy, hogy állambácsinak is adózok, áfázok és persze fizetem a kötelező járulékokat.Fellebezni nem lehet, mert akkor tutira rámverik a 200.000-500.000-ig szóló bírságukat.Ezt ők mondták.Erre jön egy ilyen hír és utálni kezdem még jobban azt a romát, akit tegnap előtt éjjel a sógorom látott hajnali fél 3-kor lopott tyúkokkal a kezében az albérletükbe beszaladni és még jobban utálom azokat a szutykokat, akik lovaskocsijaikkal rajta az éppen iskolakerülő kölkeikkel megállnak az utcán a meggyfa alatt, amit az ott lakó gazda gondoz ápol , permetez , hogy legyen mit ennie és az egész gádzsó család lelegeli a fát.Persze gyerekek....kapjanak csak lakást is, lehet, hogy pont a mi lakásainkat kapják majd meg, miután már annyi adó lesz ráterhelve a házainkra, mert nem bírtuk fizetni.
2011. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért kell így felháborodni, nem fogja megcsinálni ezt a kormány, egy hülye cigánynak pattant csak ki az "agyából"..... most meg mindenki pánikban van...
2011. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim válasza:
100%

Nem érdekel a politika, de erre azért felkaptam a fejem...

Nem ezért vagy azért, de miért nekünk kell őket beintegrálni?! Franciák megadták a lehetőséget, nem éltek vele kitoloncolták őket az országból!!!

Vagy kimentek Kanadába, mert milyen egy szemét ez a Magyarország. Ott azt mondták, hogy persze kaptok segélyt, csak ezt meg ezt a közmunkát meg kellene csinálni. VISSZAJÖTTEK Magyarországra, hogy mégis csak jó itt! Vajon miért?

Én is, szüleim is dolgozunk az iskola vége óta, fizetünk minden rohadt adót, és képesek lennének X Ft ért elvenni a házat. Nekik meg adjunk? Ez VICC! Reméljük nem olyan marha ez a parlament, hogy ráugorjon egy ilyen hülyeségre!


De itt a megoldás: Segélyért cserébe közmunka, lehet utcát takarítani, kitakarítania putrik körül. Ennek eredményét megnézné az illetékes, majd ha elvégezték a dolgot kapjáj a segélyt, ezt minden hónapban. Ha nem, bocsi old meg, a lehetőség meg volt!

Ez nem csak cigányra, romára vonatkozik, hanem mindenkire aki nem akar dolgozni. De sajnos igen, ki kell mondani általában a cigánnyal van a gond.


Ismerősöm mondta, hogy behozta a roma a gyerekét a bölcsődébe/óvodába 39 fokos lázzal, mondták, hogy beteg a gyerek.

A VÁLASZ: - SZOCIÁLISAN rá vagyunk szorulva.

Mennie kellett a plázába vásárolni, ezt bevallotta...

Írni, olvasni nem tud, de ezt a mondatot nagyon tudják mondogatni!


kolopele javasolom a már előbb belinkelt videót és menjen el csak hozzájuk pár hétre nyaralni. Adjon nekik egy kis pénzt és nézze meg, hogy mire is költik?!

2011. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!