Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Levelet akarok irni a Kormányn...

Levelet akarok irni a Kormánynak, vagy egyenesen OV-nak. Hová irhatnék online? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Konkrétan meg akarom kérdezni, hogy van-e alapja annak a pletykának, hogy bele akarnak piszkálni a nők 40 év utáni nyugdíjába. 38 évem van, és csak ez tartja bennem a reményt a szabadulásra egy rossz munkahelyről.
2011. máj. 29. 11:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan gondolod, hogy csak azért mert te, Kovács Marika írsz egy levelet a miniszterelnöknek, hogy már csak két éved van a nyugdíjig, akkor minden tervezett intézkedést visszavonnak? Ne viccelj.
2011. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Húha! És miért is kéne a nőket kivételezetten kezelni nyugdíjügyben? Pláne hogy statisztikailag ők élnek tovább...

Ez egy elbaltázott tv volt Viktorunk részéről, ami ráadásul sérti az egyenlő bánásmód elvét.

Reméljük, hamarosan korrigálják.

2011. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%
Én csak azt kérdeztem, hová lehet irni! Nem a saját problémámról akarok irni, csak arról, hogy van-e alapja a pletykáknak. Különben azért a nőknek jár, mert ők a munka mellett mossák a gatyádat!-plusz műszak! Kovács Mariska.
2011. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

12:03

És aki nem mossa? Hol s van ez benne a tv-ben?

2011. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
12,03. köszi, hogy azonosulsz velem. Csak irigyek a 40 év miatt.Kovács Marika.
2011. máj. 29. 12:05
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Kovács Marika. Az hogy te mosod a szaros gatyámat, az azzal jár, hogy én megdolgozom a pénzért, hogy vehessünk egy mosógépet, mosóport meg minden szart. Ne gondold, hogy többet érdemelsz csak azért, mert nő vagy.
2011. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Milyen cukik vagytok :)) Mint az igazi házasok:)
2011. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

13:33


Ezennel férj és feleséggé nyilvánítom önöket :)

2011. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy hová írsz. találj ki egy email címet, például kormany@kormany.hu. Én már többször írtam nekik nagyjából annyi eredménnyel mintha wc papírra írnék és aztán rendeltetésszerűen felhasználnám. Még nem jutottatok el odáig, hogy Orbán mindenkit lefos?
2011. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Facebook-ra kell írni,de nem egyszer,hanem ezerszer.
2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!