Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöttök tüntetni jövő csütörtök...

Jöttök tüntetni jövő csütörtökön? (június 16. )

Figyelt kérdés
Mi magánemberként, nem szakszervezeti tagként is részt veszünk. Remélem sokan leszünk, hogy megmutassuk az erőnket a vezetőknek.
2011. jún. 9. 21:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

"Hanem úgy, hogy lehetőleg ne érjen semmit a reform, ugye? :))) "


Kíváncsi lennék, hogy Gyurcsány alatt is ezt mondtad-e

2011. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Megintgyilkoltak


Bocsi, hogy nem vagyok politikai kocka... Nagyjából nyomon követem, hogy mi történik, de nem kenyerem, hogy a leendő törvényekkel álmodjak...

2011. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
62%

"Majd ha mondjuk már odáig merészkedik, hogy az "államadósság csökkentés szent nevében" lefoglaja a bankbetétek 90%-át mondjuk államkötvényekért cserébe, akkor majd kíváncsi vagyok, hogy ugyanígy nyalsz e továbbra is."


Nem mondom, hogy minden dolgukkal egyetértek, sőt, van amitől a szemem kimeredt, mikor meghallottam, viszont ez az "ellopják a pénzedet még a bankból is majd" szólamozás a magánnyugdíjpénztárak óta megy.


Akár tetszik akár nem, az a rendszer, ami volt valahogy sehol máshol sem tudott működni, nem még egy ilyen legatyásodott országban, mint ez. Az, hogy a jelenleg beadott pénzből fizetjük a nyugdíjasokat, az nem hungarikum, nem Orbán találmánya, hanem egy teljesen normális dolog és az nem volt normális, hogy az egyébként is kötelezően befizetendő járulék egy részét elterelték más irányba, (főleg, hogy eredetileg meg volt már annak a helye ahova kellett) az öngondoskodás lobogója alatt. Az öngondoskodás az én szótáramban az, mikor te teljesen magadtól a kötelező sziriszarik után úgy döntesz, hogy akkor te most nyitsz egy számlát és önállóan fizetgetsz be pénzt későbbre. Nem az, hogy amit egyébként is be kellene fizetni KÖTELEZŐEN és a helye is megvan, azt hirtelen ötlettől vezérelve elterelik máshova, nem gondolva arra, hogy emiatt aztán lehet felvenni a hiteleket az országnak, hogy működtesse a rendszert valahogy. A bankbetéteidhez senki nem fog nyúlni, ne is keverd ide, mert valahol te is tudod, hogy f@szság.

2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
50%

"Nagyjából nyomon követem, hogy mi történik, de nem kenyerem, hogy a leendő törvényekkel álmodjak...

"


Akkor beleszólnod sem érdemes...

2011. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
82%

Ha már felhoztad a magánnyugdíjpénztáras dolgot, elmondanék valamit a sok MSZP-fannak.

A magánynyugdíjpénztárakat az MSZP hozta létre, és KÖTELEZŐ volt belelépni. Akkor meg mit rinyált Szarházy a sok hülye nyugdíjas előtt, hogy "ők nem fogják hagyni, hogy elvegyék a pénzüket"? Szó sem volt ilyenről. A Fidesz hagyott választási lehetőséghet, mert maradhattak is a magánynyugdíjpénztárban.

Szarházynak gondolom ez jó üzlet volt, mert sokat lophatott a magánnyugdíjpénztárakból, de most kiesett a csecs a szájából.

De a legborzasztóbb az, hogy a sok buta ember még el is hiszi azt a sok hazugságot.

2011. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
25%

"A Fidesz hagyott választási lehetőséghet, mert maradhattak is a magánynyugdíjpénztárban. "


Úgy, hogy közben elveszítik az állami nyugdíjukat.

2011. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
45%

nyomor ide vagy oda, azért még manapság is vannak emberek akik a vaterán vesznek órát egymillióért!!!!


[link]

2011. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:10



"Gyurcsány alatt"


-te perverz ;)

2011. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"nyomor ide vagy oda, azért még manapság is vannak emberek akik a vaterán vesznek órát egymillióért!!!!


[link]



És? Ennek mi értelme? Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy minden rendben, nem éhezik senki mert nálad tele a hűtő. Gazdagok mindig is lesznek, és olyanok is, akik egy milcsit adnak egy óráért, meg olyanok is, akik a kukában túrkálnak.

2011. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
62%

egyáltalán nem szeretem a fideszt, Orbánért se rajongok, de:


a pofámról lesülne a bőr, ha odaállnék tüntetni azért, mert talán(!) nem mehetek majd nyugdíjba néhány év leírhatatlan semmittevés után


nekem ne beszéljetek arról, hogy milyen kimerítő munkájuk van pl. a rendőröknek, az ég egy adta világon nem csinálnak semmit a trafipaxozáson és a statisztikák hamisításán kívül, az ilyet még 70 éves korában se engedném nyugdíjba, elvégre akárhány évesen lehet csinálni a címeres nagy büdös semmit, nem?


eddig így volt, most úgy lesz...


akkor nem mentetek tüntetni, mikor az emberek szemét lőtték ki 2006-ban? ja, hogy akkor csak pár évre voltál a nyugdíjtól, így, 30 évesen...


remélem, hogy Orbán végigcsinálja az egészet!

2011. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!