Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöttök tüntetni jövő csütörtök...

Jöttök tüntetni jövő csütörtökön? (június 16. )

Figyelt kérdés
Mi magánemberként, nem szakszervezeti tagként is részt veszünk. Remélem sokan leszünk, hogy megmutassuk az erőnket a vezetőknek.
2011. jún. 9. 21:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
63%

Én biztosan megyek 4-5 barátommal,remélem kemény lesz és észbe kap a kormány.

Most vagyok főiskolás,semmi munka,semmi megélhetés...

2011. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
39%
Nem érek rá, dolgozni fogok. Mint minden rendes hétköznapon. Néha meglep mennyien ráérnek hétköznap tüntetni.
2011. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
49%

Én sem megyek mert dolgozni fogok.

Csak megjegyzem ha nem kéne dolgoznom sem mennék,mert én elégedett vagyok az életemmel..Nem a kormánytól várom,hogy nyugodtan tudjak élni.HA őszinte akarok lenni most jobban élek mint az elmúlt 8 évben amikor az MSZP kormányzott.

(nem vagyok fidesz párti,csak éldegélek szépen,és dolgozom rendesen)

2011. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
36%

22:10


"Kíváncsi lennék, hogy Gyurcsány alatt is ezt mondtad-e"


Gyurcsánynak mik voltak a reformjai? Sorold őket. Ne félj, ha hosszú a lista, ráérek :))))

2011. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
90%

22.46 azon kívül, ha arra is hivatkoznak a rendőrök, hogy de nagyon megterhelő meg x évesen már nem tudja azt csinálni, akkor tessék beültetni az íróasztal mögé, azt biztos meg tudja csinálni, amit a huszonegynehány éves ostoba műkörmös macák, azokat meg küldje ki, csinálni a "megerőltető" részét.


Múltkor voltam tanúskodni, hát az a csaj, aki ott volt. No comment. Egy három perces szöveget több mint háromnegyed órámba tartott elmondani, mert tátott szájjal bámulta a monitort, hogy "Há' nem megy a gép. De mi baja van?"


Ráadásul a nyugdíjba megyek náluk azt jelenti, hogy felveszik a nyugdíjat ÉS még dolgoznak is teljes munkaidőben. Ha olyan nagyon kiörgedett szerencsétlen, akkor, hogy a pcsába dolgozik még mindig?

2011. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
58%
Meg a másik, amiért még sírnak, hogy felül akarják vizsgálni az ilyen megrokkantam stb. eseteket is. Ja persze, sajnáljuk őket, de nekem is van a családomban olyan, akit rohadtul sajnálok, szar már neki, de azért mert egy balesetben maradandó baja lett a lábának, ne meressze már otthon a seggét élete hátralévő részében az állam pénzén, mert azelőtt is csak egy íróasztal mögött ült, a kezének meg az agyának semmi baja nincs most se, otthon is mindent tökéletesen meg tud csinálni, csak olyan jó lenne otthon maradni és pénzt kapni érte.
2011. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
67%

"Én biztosan megyek 4-5 barátommal,remélem kemény lesz és észbe kap a kormány.

Most vagyok főiskolás,semmi munka,semmi megélhetés..."


Így majd lesz? Ja, hogy nem! Nem baj, legalább Orbánoztok egy jót! Attól biztosan feljebb lendül a gazdaság!

2011. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
48%

>> meglep mennyien ráérnek hétköznap tüntetni.

Remélem, most már egymás szemét fogják kilőni...

2011. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
42%

Múltkor voltam tanúskodni, hát az a csaj, aki ott volt. No comment. Egy három perces szöveget több mint háromnegyed órámba tartott elmondani, mert tátott szájjal bámulta a monitort, hogy "Há' nem megy a gép. De mi baja van?"


Mondjál már olyan szakmát,ahol nincsenek idióták :)

2011. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted egy 45 éves szegény kiöregedett rendőrke nem tud beülni és elvégezni a huszonéves ostoba műkörmös maca munkáját? Ha egy hülye is el tudja? Na persze, felvenni a nyugdíjat ÉS dolgozni azért sokkal jobb.
2011. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!