Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem szerelmével tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelmével tavaly június 14-én feküdtem le. Még csak 13 éves voltam, és 14 lettem volna jövő hónapban. Hibáztam, amikor lefeküdtem vele? Dehát nem bántam meg!

Figyelt kérdés
Életem szerelmével tavaly június 14-én feküdtem le.1993.07.15-én születtem.Tehát még scak 13 éves voltam,és 14 lettem volna jövő hónapban.Nem bántam meg,mert szerelemben történt,és minden jó volt,védekezés is természetesen.Szép élményként jegyeztem fel magamnak,azóta is együtt vagyunk,és nagy a szerelem,érzem,hogy ez sokáig fog tartani.Tudom,ez csak egy diákszerelem,de mi mindent megteszünk egymásért.Nem egyszer volt példa rá hogy a testi épségünket kockáztatva is,de kiálltunk egymásért.Időnként összeveszünk,de ez természetes,mindenhol vannak súrlódások.Tervezzük a közös életünket,nekem van bankszámlám(lakáskassza)amire apum havonta utal át 2000ftot születésem óta.Megbeszéltem vele,hogy a szerelmemmel majd össze szeretnék költözni idő múlva,és azt a pénzt arra szánnám,ő is beleegyezett.AVON-nál dolgozom,mint tanácsadónő,és a havi jutalékom negyedét mindíg odaadom,hogy azt is tegye rá a számlára.Vannak,akik ezt elítélik,pl az édesanyám (szüleim elváltak,apum imádom),aki elítéli ezt a nagykori készülődést.Csakmert gyűjtök a majdani saját lakásomra,meg tervezek előre...Elítélnek,mivel korán veszítettem el a szüzességem,de ha én enm bántam meg?!Ekkora hibát követtem el,hogy a szívemre hallgattam?Hogy több lábon szeretnék majd állni?Nem értem ezt az egészet.Kérlek ne írjatok elítélő választ!Előre is köszy:C@lypso
2008. márc. 28. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántad meg, akkor nincs semmi baj! Örülök, hogy ilyen fiatalon tervezgetsz és goldolsz a jövődre. Na meg, hogy sikerült találnod egy fiút, aki szeret és melletted van. Remélem sokáig együtt maradtok és anyukád is megbékél majd és jóban lesztek!
2008. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ha nem bántad meg tényleg semmi gond! Jó hogy gondolsz a jövőre, de egyet azért tarts észben! Pénzt sohase adj kölcsön pasinak! Hiába szereted és gondolod hogy életed végéig együtt lesztek. Én is jártam hasonló cipőben és sajnos a mi kapcsolatunk vége szakítás lett és a exem elég sok pénzzel tartozik amit így már nem igazán akarna visszafizetni.

Én remélem sokáig együtt lesztek még, sok boldogságot! Csak persze okosan (:

2008. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a jókívánságokat!! :$ Nektek si sok boldogságot kívánok a jövőben. :)))
2008. márc. 28. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ritka az olyan tini, mint te... ha nem bántad meg, hogy lefeküdtél vele, akkor semmi gond, hogy megtörtént, sőt.


de azért a tanulás fontosabb annál, mint hogy most ennyi idősen dolgozz, szóval ez ne menjen annak a rovására


be very happy

2008. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ehhe :D A munka annyiból áll,hogy kapok egy katalógust minden hónapban,odaadom a szomszédoknak,anyum beviszi a munkahelyére a kolléganőinek,azok összeírják egy papírra a termékeknek a számát (pl.:Szempillaspirál 25.oldal cikkszám:3453 2)én pedig ezt a cikkszámot beírom az avon honlapjára a megrendelőlaphoz,és postán kiküldik a termékeket.Én már csak szétosztom,és kapom a köv.katalógust,azt meg ugyanígy...szóval a munkám annyi,hogy odaadom,és leadom a rendelést.

Nem tudom,hogy a velem egykorúak miért kallódnak el.

Én régóta anyu nélkül nevelkedek,szinte az élet nevel,a barátok,és a csalódások,szóval mindenki csak ő nem.Nemigazán jó a kapcsolatunk.De apummal kétszeresen jó...de apumat scak kéthetente hétvégenként látom.Most ráadásul májusban születik a féltestvérem,szóval apum figyelme meg fog oszlani.Tehát már ő sem figyel rám annyit.Hát gond az van elég...köszönöm a válaszokat!!

2008. márc. 28. 23:26
 6/11 anonim válasza:
100%
Jahjj anny édy vagy:D én is 13 évesen vesztettem el a szüzességemet:D 15 leszek és képzeld még mindig 1ütt vunk azzal a fúval akivel elvesztettem:) a lényeg az h szeressétek 1mást ne törődj a rossz kivánókkal pl.:az én anyummal nagyon nagyon összevesztem mikor elmondtam neki h mi is történt!!! Volt h 2-3 hétig nem szóltunk 1máshoz...csak azért mert a én is a szívemre hallgattam mint te:) Sztem nagyon cukki vagy és vigyázz a szerelmedre:) Nah pusszy:)
2008. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahha tiszta ugyanez volt nálunk is 2-3 hétig össze voltunk veszve :D Rokon :D Pusszy jó légy :)))
2008. márc. 28. 23:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hibaztal es eleg erett es megfontoltnak tartalak h ennyi idosen igy takarekoskodsz a jovot illetoen h lakashoz jussal. Ez tenyleg becsuletre melto!!! legy erre buszke mert nem sok 14 eves lany mondhatja el ezt magarol!!!! de sok felnottebb korul lany sem!!!!

Egy jo tanacs lakasvasarlasnal! Arra vigyazz ha te rakod bele a penzt legyen a te neveden es fizesd te a torleszto reszleteket ha tudod. Igy megveded magad ha esetleg (es megjegyzem nem feltetlen) szetmenne a kapcsolat nem kell a lakast eladnod es osztoznod rajta. Mert sajnos szetmenes alatt jonnek elo en ennek a felere jogosult vagyok es annal rosszabb nincs h a masikat ki kell fizetni amiert nem dolgozott meg. Tapasztalatbol mondom. En egy 220nm haz tulajdonosa vagyok es sajnos muszaj esznel lenni. Baromi sokat lehet bukni. De jogi szerzodessel minden megoldhato es ha a parod nem a penzre palyazik hanem teged szeret gond nelkul alairja.

Anyukaddal meg ne foglalkozz majd megbekel. Egyebkent en elkoltoztem egy masik orszagba 7 eve es anyuval allandoan ment a vita, tini koromban sem volt jo kapcsolatom vele. Mara mar megbekelt latja h h elek, latjha h mit ertem el, azota nagyon jo a kapcsolatom vele sokat dumalunk telefonon sot kikerem nagyon sok mindenben a tanacsat...Tehat meg nalad is fordulhat a kocka. Adj neki idot, neha nehez elfogadnia a szuloknek h a gyermekuk felnott... Biznak benne h kesobb fog bekovetkezni de vki elobb no fel. Ez van ez ellen nincs mit tenni... Az ido megoldja...

Az AVON-os munka az tenyleg nem fogja a tanulasodat befolyasolni, tenyleg nem vesz el sok idot. Emiatt ne izgulj!

Legy buszke h ennyire erett gondolkodasu vagy!!

Azert a sulit fejezd be barmelyiket is csinalod erettsegizz le, netan tanulj tovabb ha van kedved hidd el megeri. Anyukam is ezt mondta es mai nap nem bantam meg mert elertem a teljes anyagi fuggetlenseget es jo eletszinvonalat segitseg nelkul de ebben a diplomamnak nagy nagy szerepe van. en is kapcsolat mellett tettem le a ket diplomamat tehat megcsinalhato!!! ez ne rettentsen el!

Sok sikert!!!! es gratula!!!!

2008. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csodálkoztam mikor végigolvastam amiket írtál. Hihetetlen vagy, de jó értelemben. Szerintem sincs semmi baj azzal, amit csinálsz. A szüzasséged elvesztése sem volt hiba, hiszen felelősségteljes vagy.

Előtted az élet /még előttem is;)/, hát légy boldog! Hallgasd meg ugyan mások tanácsát, de mindig a saját belátásod szerint dönts, hiszen jó döntéseket tudsz hozni! :)

2008. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen mindenkinek!!Komolyan...felvidítottatok :)))

Sosem mondtak rám még ennyi jót...

Köszönöm nektek :)

2008. márc. 29. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!