Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hinni a jövendőbeli (?...

Lehet hinni a jövendőbeli (? ) rendőrnek?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek igaz, amit mond?


2011. jún. 10. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Ha a BM-nek baja lenne a pesti rendőrökkel, nem az lenne az első, hogy kirúgja őket?

Megint csak az összeesküvés-elméletek jönnek csőstül.

2011. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen! Amíg a kollégák a bohócforradalmat csinálják, addig a még munkában lévőkre hárul az ő feladatuk is. Persze arról is Orbán tehet!


"...az biztos, hogy egy kollégánkat sem fogjuk bántani!"


Miért, ki kérte tőlük hogy bárkit is bántsanak? Látszik, hogy csak ököllel, gumibottal, viperával meg lőfegyverrel tudnak csak gondolkodni.:P

2011. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem igaz. Miért pont a Barikádhoz ment? Nekem nagyon provokációgyanús a dolog.
2011. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Most nem azért, de a tüntéssel minden okés.


Viszont, a tüntetésnek nevezett rendbontással már semmisem okés. (Sem most, sem régen. 2006-ban sem volt egyáltalán rendben! Csak ott az volt a hiba, hogy a zajongó, rendbontó kisebbséget beletolták a nagyobb tömegbe, majd egyként kezelték őket... Ez volt a hatalmas hiba! Gyerekes szülők közé lőni könnygázzal, amikor nem is tudnak hova menni... Azt a pár száz embert kellett volna alaposan elkapni, és nem is lett volna semmi baj.)


Ha rendőr, ha nem rendőr, aki tör-zúz, nem képes emberként viselkedni, azt igenis el kell kapni. Akkor is, ha rendőr. Sőt! Nekik kéne példát mutatni... ha ezt valaki összeugrasztásnak érzi, annak sürgősen el kéne tűnnie a rendőrségtől.

2011. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen így van, ahogy az előttem szóló mondja.
2011. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Nem a tüntetőkkel meg a sztrájkolókkal van a baj, hanem a csőcselékkel, akik heteken át tudatosan készülnek a rendbontásra, vandalizmusra.

És azzal, hogy ilyenkor még rendőrök keze is meg van kötve, sőt szégyenletesen még számon is kérik tőluk, ha a "bármit is csinálnak". Még jogilag is elítélik őket :(

Lehet hinni a jövőbeli rendőröknek?

Nem tudom, én nem lennék az.

Új példa: a nyugdíjak megvonása.... egyetértek, hogy az így megterhelő volt az államnak. De ők akkor meggyőződésből és hittel esküt tettek. És ezt most egy tollvonással utólag !!! megvonják. Akkor a mostaniakra mi vár???? Őket becsülni fogják?

Teremtenek munkahelyeket? Hozzányúlnak a gazdagokhoz? Az origon olvastam: a cigánylakosság 50 %-nál a szülők egyike sem dolgozik. Nem inkább ezzel kéne foglalkozni? És még sorolhatnám.

Elkeserítő, ami ebben az országban van :(

2011. jún. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!