Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért rongyoltaát a...

A Fidesz miért rongyoltaát a banki hiteleseket? Vagy lepaktált a bankokkal "hisz ott tényleg van lobbi"?

Figyelt kérdés

Miért nem hívja fel a figyelmét a banki hiteleseknek, hogy megtámadhatják a szerződéseket. Ennek sok precedense van az Eu ban, amiben tömegesen nyertek a hitelesek.

A Echo Tv ben láttam a kibeszélő sokszemközt 2011 juni 11 es ismétlésében " sajnos még nincs videó archív".

Ott pontosan elmondanak mindent, és szinte süt hogy a Fidesz a nagy " nemzeti" körűl valami nem stimmel!


2011. jún. 11. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Azért,mert nem tud mit kezdeni velük! De kell valami maszlag a híveinek!

Egyetlen bank sincs a világon,aki elengedi a hiteltartozást. Sőt,magánszemély sincs.

2011. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan támadják meg a bankokat? Ki van találva az a hitelszerződés, nem nagyon lehet azt megtámadni.
2011. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kormány nem óvóbácsi, hogy a szájába rágja a kölöknek, hová szabad pisilni.
2011. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

De milyen jó, hogy van az echo tv aki megmondta az embereknek, hogy lehet a bankokat perelni.

Ott van a parlamentben a jobbik, miért nem szed össze az országban csak 10 devizahitelest és kezdik perelni a bankokat? Polgári perről van szó, mindenki kezdeményezheti....Ja csak a pofájuk nagy? Kb ennyit ér a jobbik.

2011. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

júúúúj de értetlenek a Fidesz rajongók!


Hogy segíthetne?


Pld hogy a csapból is az folyik ami az Echo ban elhangzott! Ugyanis az Eu s törvények értelmében, a hibás termék vagy szolgáltatás, felülírja az alapszerződést, sőt semmisé is teheti. Illetve az Eus jog szerint a pénzintézeteknek a kötelessége a hitele hitelbíró képességének a megállapítása. Illetve valami hasonlót mondtak a hozzáértők a Tv ben, de nem tudom 100% ban idézni.


A lényeg, hogy sokan nyertek a pénzintézetekkel szemben az Eu ban már éssok sok milliárdos tételeket összességében. Ennek van egy rendszere, hová kell fordúlni stb stb. De valahogy nem látom hogy a Fidesznek az érdeke lenne ezeket a lehetőségeket feltárni " vajon miért" a NEMZET előtt. Pedig ehez semmi nem kellene, csak egy kis média segítség, ami egy kormánynak nem nagy dolog!

Nem kell mindenkinek a hónaalá nyúlni, csak az infót kellene elérhetővé tenni,és aki él vele annak lehetőség " nem si kicsi" aki nem azzal nincs mit kezdeni.

Persze a magyar bíróságokra is hathatna, hogy " tessék a precedenseket figyelembe venni" ami nemdirekt beleszólás a rendszerbe,csak figyelemfelhívás a jogra!


De valahogy a Fidesz nem akaródzik a nemzet mellé állni a vastag zsebű bankokkalszemben! " vajon miért"????????

2011. jún. 11. 09:27
 6/14 A kérdező kommentje:

De milyen jó, hogy van az echo tv aki megmondta az embereknek, hogy lehet a bankokat perelni.

Ott van a parlamentben a jobbik, miért nem szed össze az országban csak 10 devizahitelest és kezdik perelni a bankokat? Polgári perről van szó, mindenki kezdeményezheti....Ja csak a pofájuk nagy? Kb ennyit ér a jobbik.



Haver, a Jobbik kormányon van?

Nem vagyok Jobbnyik,de meg kell védenem őket!

Ugyanis a Fidesz a médiát "állami" pénzen használhatja,gyakorlatilag korlátlanúl.

A Jobbiknakmeg ehez a párt kasszát kellene kiürítenie.

De természetesen a bíróságokprecedens és jogkövető magatartása is hamarabb élesedne ha a kormány kérné és nem a Jobbnyik!


De nem is értem hogy jön ide a jobbik!

2011. jún. 11. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Ezt tessék megnézni. Minden egyes forint a zsebedben valakinek az adóssága. A bankok pedig szó szerint a semmiből teremtik elő a pénzt.

2011. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

A tv2-n is elmondták ezt a hibás termék okosságot, nem kell izgulnod.

Ha te adnád kölcsön a pénzed és kiröhögnek, hogy te egy hibás termék vagy gondolom nem esne jól. Nekem betétem van a bankba nem hitelem. Nagyon nem örülnék, ha a bankomból nem tudnám kivenni a pénzem, mert ők sem kapják meg a kintlévőségeiket.

DE mindegy, mutass te példát indíts 10 devizással együtt polgári pert. Furcsa lenne, ha az állam belenyúlna a polgári szerződésekbe. Vagy ez várható egy jobbik kormányzásnál?

2011. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"""A tv2-n is elmondták ezt a hibás termék okosságot, nem kell izgulnod.

Ha te adnád kölcsön a pénzed és kiröhögnek, hogy te egy hibás termék vagy gondolom nem esne jól. Nekem betétem van a bankba nem hitelem. Nagyon nem örülnék, ha a bankomból nem tudnám kivenni a pénzem, mert ők sem kapják meg a kintlévőségeiket.

DE mindegy, mutass te példát indíts 10 devizással együtt polgári pert. Furcsa lenne, ha az állam belenyúlna a polgári szerződésekbe. Vagy ez várható egy jobbik kormányzásnál?



Ez egy fasiszta Fideszt mentegető szöveg!

Kit érdekelhogy neked betéted van!

De vissza is kérdezek! Miért teszed a pénzed egy olyan intézmánybe akik nem teljesen jogszerű szerződéseket kötnek?


De miaz hogy te nem örülnél?

Másokat lelehet húzni, és csak te vagy a fontos?


Persze olyan nincs hogy a banknemtud fizetni,a működési szabályzatai miatt!



De amit eddig hallottam,csak szerecsen mozsdatás.

Ugyanis senki nem mondta hogy a Fidesz miért nem ugatja le a bankokat, csak hogy miért nem támogatja infóval kellőképpen a hiteleseket! És senki nem mondta hogy szóljon bele a bíróságok működésébe,csak hogy hívja felafigyelmet a jogkövető magatartásra még akkor is ha ezzel precedenst teremtenek és a bankoknak betartanak.


Ugyanis, ha már annyira Európaiak vagyunk,akkor ebben is Európainak kellene lenni. Mert már unakmals hogy ami a anygtőkének nem jó, abban Balkániak vagyunk, ami meg jó, abban a legnagyobb Európaiak!

2011. jún. 11. 10:10
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

"A Fidesz miért rongyoltaát a banki hiteleseket? "

"De milyen jó, hogy van az echo tv aki megmondta az embereknek, hogy lehet a bankokat perelni"


Az Echo tv erősen Fidesz-közeli... Magadnak mondasz ellen.

2011. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!