Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert csodalkoznak az emberek,...

Miert csodalkoznak az emberek, h elvandorolnak az orvosok?

Figyelt kérdés
A vizidijat is szo nelkul leszavazta a sok tr*ger...
2011. jún. 15. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Liszt Ferenc II. sem tudja fogadni egyelőre - kolopele, - egyelőre körözzön még a várakozó légi folyosón!
2011. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volnék mennyi adód bánja az orvosok képzését. Nekem meg akkor adják vissza abból a havi 200 ezer forint adómból azt a pénzt amit a segélyekre fordítottak eddig. Lejjebb adhatnál már kicsit a tehetetlenségedből meg az irigykedéseidből.
2011. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

120 foglalkoztatott + Te = Havi 200ooo forint adó.

- Nincs több kérdésem.

2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még a felfogásoddal is gondok vannak. Csak az én adóm ennyi. A dolgozókét külön kell számolni. Szerintem járj egy kisegítő iskolába, ha másként nem megy. De nehéz elfogadni ha valaki nem él rosszul, nem igaz?
2011. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A felfogásom olyan, mint egy átlagos emberé.

Attól nem sajnálom a jólétet, aki becsülettel megdolgozik érte. - Irigykedjen rád a "kenetes pap"!

A hencegésed unalmas, ember, - a lőtéri kutyát nem érdekli - rajtad kívül, - hogy mennyit adózol, keresel, (és hasonlók,) csak Te ezt nem akarod észrevenni.

Üdvözöllek a Föld nevű bolygón!

2011. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!