Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a három legnagyobb probléma...

Mi a három legnagyobb probléma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerinted ezeket hogyan lehetne megoldani?
2011. jún. 21. 17:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem vennéd észre, pont hogy senkinek nem adom ki a gyár címét, elérhetőségét, pontosan azért mert nem lehet reklámozni. Kizárólag az tudja konkrétan miről is van szó akit érdemesnek tartottam arra hogy privátban is társalogjak vele. Olvass a sorok között, és nézd meg mit is jelent az a szó hogy reklámozás.
2011. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"Kizárólag az tudja konkrétan miről is van szó akit érdemesnek tartottam arra hogy privátban is társalogjak vele."


Ezt hívják reklámozásnak. :)

Még ha privátban is beszélsz vele, enélkül az oldal nélkül lehet, hogy nem ismernéd.

Ja és ne oktass ki!

2011. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Mert akkor mi lesz? Szerintem te csak idejöttél kötekedni, mert otthon elnyomnak. Ha valaki értelmesen beszél velem, annak írok néha privátot, ez nem nyílt reklámozás, te nagyon okos. Dehogy akarlak én kioktatni, azt nem nekem kellett volna megtenni.
2011. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!