Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bírjátok a Jobbik ellenes...

Bírjátok a Jobbik ellenes beszólásokat, ugye?

Figyelt kérdés
Általában az anti Jobbikosoknak két beszólása van: első, hogy a Jobbikban csak hülye emberek vannak, stb. Ez sajnos a saját hülyeségükre utal, mert úgy tudom, hogy a doktori meg egyéb végzettségeket nem dobálják az ember után, sőt a Jobbikos képviselők sem az internetről töltik le a tanulmányaikat, dolgozataikat.. :) A második beszólás pedig hogy a Jobbikosok nem tudnak helyesen írni.. ez általában akkor szokott előfordulni ha a másik fél nem tud hozzászólni az előző kommenthez.. És még a Jobbikosok hülyék.. :)
2011. jún. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
68%
A doktorátus se bizonyítja hogy értelmes az adott személy, lásd: Morvai Krisztina, "a politika Kiszel Tündéje"
2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
ne lopd a szövegem...
2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

"Akkor te menj vissza Indiába."

Magyar vagyok, nem cigány, ez az én hazám is, és nem tetszik.

2011. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
18%

"Magyar vagyok, nem cigány, ez az én hazám is, és nem tetszik."


Azért költözz Indiába. Ott majd szeretheted őket.

2011. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%

ma 11:24


Te pedig költözz a Marsra, a ennyire nem vagy képes elviselni embertársaidat.

2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül hülyék vannak a jobbik körül. En inkább ugy mondanám, alkalmatlan luzerek akik most boldopgan lengetik a zászlót a jobbiknak.


Az sem fog segiteni rajtuk ha gyöz a jobbik. Az alkalmatlanok definiciója pont a név, ALKALMATLAN bármire! Szépen pár képviselö elgyalogol mellettük, ök meg lesnek ki a lúzer fejükböl, hogy miva????


Tegnap elött a MIEP-nek lengették a zászlót, most a Jobbik a vélt megváltás. Egyik sem. Amint hatalomra kerül a Zagyvafélék hatalom közelébe sem kerülenek a semmihez értésükkel. Majd alakit egy uj pártot és a lúzerek nekik lengetik a zászlót.

2011. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Azért figyelitek. Most is csak az emberek egymásnak uszítása van...
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Irtad "mszp-re 50-70 éves gulyáskommunisták szavaznak"


Nagyon fiatal lehetsz, hogy ezt irod!


50-21 = 29 év ennyi volt 1990-ben. Fidesz nemzedék!

70-21 = 49 év ennyi volt 1990-ben MDF nemzedék


Akikröl beszélsz az a 80 évesek


80 - 21 = 59 év --> MSZMP nemzedék

2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
90%

Például azért kötnek bele, a Jobbikosok helyesírásába, mert olyan nagyon nagyra vannak magukkal, hogy ők aztán haj de nagy magyarok.

Mégis, a legelemibb szabályokat nem ismerik.


A hazaszeretet ne abban merüljön ki, hogy hőbörgünk, zsidózunk, cigányozunk, és folyamatosan azt írogatjuk hogy MAGYAROK meg NAGY-magyarország.

Miközben, magyarok kisbetű, olyan hogy Nagy-Magyarország nincs, és az országnév meg nagybetű.


Erre példákat csak úgy ötszázszor láttam, csak itt ezen az oldalon.

2011. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
64%

ma 10:58


Na megjelent a mi kis turbólibsink is akinek nincs jobb dolga mint az egyetlen magyar érdekeket képviselő párt lejáratása.


"Mi az, hogy revízió?" Hát ez az úgy látom magával a szó jelentésével se vagy tisztában hiszen a revízió felülvizsgálatot jelent. Vona Gábor de még egyetlen Jobbikos sem mondta hogy holnap induljunk meg a románok, szerbek, szlovákok ellen szerint az természetes egy magyar embertől hogy a Trianon előtti határokat akarja visszaállítani.


"Cigánybűnözés? pff... " Szerintem inkább elgondolkodtató az hogy a cigányság 700 év alatt sem tudott beilleszkedni a társadalomba. Nekem és a Jobbiknak sem faji problémánk van a cigányokkal hanem inkább az hogy ők büntetlenül gyilkolhatnak, lophatnak, de ha egy magyar ölt cigányt akkor egyből megy a gonosz rasszista magyarozás!



"Aztán ott van még amit én csak "jobbik kultusz"nak hívok. Hun elmélet, szkíták... " Azért mégiscsak több bizonyíték van erre mint a finnugor baromságra (a finnek már rég úgy tanítják hogy nem a rokonaink) csak nekünk kell mindig meghunyászkodnunk mert magyarok vagyunk ugye?


Külföldön elismert tudósok állítják a szittya-hun elméletet utána lehet nézni.


"piszkálják a románokat és szlovákokat a dákoromán és morva elmélet miatt," Szerintem a románokon kívül mindenki tudja hogy nekik semmi közük a rómaiakhoz inkább az albán kecskepásztorok között kel keresni az ősöket.

2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!