Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bírjátok a Jobbik ellenes...

Bírjátok a Jobbik ellenes beszólásokat, ugye?

Figyelt kérdés
Általában az anti Jobbikosoknak két beszólása van: első, hogy a Jobbikban csak hülye emberek vannak, stb. Ez sajnos a saját hülyeségükre utal, mert úgy tudom, hogy a doktori meg egyéb végzettségeket nem dobálják az ember után, sőt a Jobbikos képviselők sem az internetről töltik le a tanulmányaikat, dolgozataikat.. :) A második beszólás pedig hogy a Jobbikosok nem tudnak helyesen írni.. ez általában akkor szokott előfordulni ha a másik fél nem tud hozzászólni az előző kommenthez.. És még a Jobbikosok hülyék.. :)
2011. jún. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nem tetszik, hogy félkatonai szervezetet támogatnak, és hogy rasszisták.
2011. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
24%

Maradjunk annyiban, hogy a Jobbik SZIMPATIZÁNSAIT finoman szólva sem lehet azzal vádolni, hogy szellemileg kiemelkednének a szürke tömegből.

Ami tulajdonképpen nem is csoda, tudva azt, hogy honnan jöttek. :)

2011. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
20%
Nekem se , utálom a jobbikot mint a szart a szavazóik mentalitása miatt! képviselőik se tudnak tisztességesen megjelenni a parlamentben, kapucnis pulóver stb. Amilyen szavakkal mondatokkal dobálóznak attól félek hogy ezek képesek lennének arra h. embereket, velük nem szimpatizánsokat lőjenek agyon az utcán.
2011. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 tetro ***** válasza:
41%
Nekem ennél sokkal több és teljesen más beszólásom van a Jobbik ellen. Amúgy a Jobbikban tényleg vannak olyan képviselők, akiknek a kvalitásai alapján nem a parlamentben lenne a helyük.
2011. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%

Hm, a parlamentáris képviselet nem végzettség alapján megy, hanem választással.

Szerintem minden párt (nem mintha nagy választék lenne) támogatói között vannak ilyenek és olyanok is, úgyhogy ezek nem érvek se mellettük, se ellenük.

Tudom, hogy sokan elítélendőnek tartjátok amit mondani fogok, de szerintem inkább félkatonai alakulatok masírozzanak az utcán, mint homoszexuálisok.

2011. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
33%

Hmm, valahol azért igazuk van és nem is.


A Jobbik szereti magát nemzetinek feltüntetni, de hol tényleg az, hol pedig visszavonulót fúj. Legközelebbi példa a gyöngyöspatai eset, amivel kiemelkedően növelhették volna a népszerűségüket, de megtorpantak a küszöbön és hátraarcot csináltak. Valami nincs rendben velük...

Ehhez tartozik az is, hogy a propagandájuk nem épít az önvizsgálatra, hanem csak az ellenség ellen szít. Az önvizsgálatra azért lenne szükség, mert a Jobbikkal sok fiatal szimpatizál, akik a nagymagyarkodáson, a trianonos pólón kívül ugyanolyan szubkultúrálisan viselkednek, mint a többi magyar fiatal, tehát nem sok olyat tudnak felmutatni, amitől lelkileg is magyar lehetne a magyar ember. Úgy érzem, hogy inkább elengedik magukat az árnak és úsznak vele, hogy több embert tudjanak ezzel megnyerni maguknak, vagyis alkalmazkodnak a trendekhez. Például: [link]


Tehát a véleményem, hogy a Jobbik nem akarja megteremteni az erkölcsi magyarságot, lelkileg megfelel neki az is, ami most van, csak nemzeti színbe akarja csomagolni. Maradna a mai magyarság, csak trikolórba kötve.

2011. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha egy pici időt fordítanátok arra, hogy tájékozódjatok, és nem csak azt a szennyet fogadnátok be ami a tvben megy akkor nem ez lenne a véleményetek!

http://www.youtube.com/watch?v=kmcWcP5sJek&feature=player_em..

2011. jún. 22. 10:22
 8/41 A kérdező kommentje:
Az előzőt az első négynek írtam!
2011. jún. 22. 10:23
 9/41 anonim válasza:
100%

Nem tartom magam butának, van a jobbiknak olyan ötlete amivel szimpatizálok,de mivel ők is emberek,hibázhatnak,így vannak olyan dolgaik,amik nekem nem jönnek be.

Mondjuk,érdekes hogy szinte csak akkor szerepelnek a tv-ben,ha van valami balhé velük kapcsolatban,viszont ha valami okosságot mondanak,arról nem számol be a tv....

2011. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
45%

Mennyiben cáfolja a videód azt a szomorú tényt, hogy a Jobbik szimpatizánsainak a többsége alulművelt proli?

Rengeteg jobbik-szavazót ismerek. Zömében kiábrándult szoci szavazók, buták, a hőbörgésen, állandó elégedetlenkedésen kívül nincs épkézláb gondolatuk.

A fennen hangoztatott magyarságuk pedig az autójukra ragasztott árpádsávos Nagy-Magyarország matricában merül ki.

2011. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!