Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bírjátok a Jobbik ellenes...

Bírjátok a Jobbik ellenes beszólásokat, ugye?

Figyelt kérdés
Általában az anti Jobbikosoknak két beszólása van: első, hogy a Jobbikban csak hülye emberek vannak, stb. Ez sajnos a saját hülyeségükre utal, mert úgy tudom, hogy a doktori meg egyéb végzettségeket nem dobálják az ember után, sőt a Jobbikos képviselők sem az internetről töltik le a tanulmányaikat, dolgozataikat.. :) A második beszólás pedig hogy a Jobbikosok nem tudnak helyesen írni.. ez általában akkor szokott előfordulni ha a másik fél nem tud hozzászólni az előző kommenthez.. És még a Jobbikosok hülyék.. :)
2011. jún. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem az már rasszista, ha egy népet nevez meg valaki a bajok forrásaként, pl. a zsidókat vagy a cigányokat (Morvay több interjún is megtette!) És támogatnak egy nyíltan rasszista szervezetet (Gárda), nekem ez már elég."


Valaki meg a bajok forrásaként a magyar társadalmat nevezi meg, de ez ellen soha nem hőbörög senki. Ha látok cigányokat az utcán azt énekleve, hogy "minden magyar kula" én nem használhatok rasszista jelzőt, csak ők. Így viszont úgy fair a dolog, ha a cigányokat is ugyanolyan rasszistának bélyegezzük meg mint a gárdát, hiszen nyíltan magyarellenesek ők is. Egyébként ez a nyíltan rasszista Gárda mikor és hol verte el a cigányokat?

2011. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!