Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig gúnyolódhat még büntetl...

Meddig gúnyolódhat még büntetlenül a magyarokon Orbán?

Figyelt kérdés
Mikor fogják elkergetni ezt a kormányt?
2011. jún. 27. 21:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

mikor a magyarok rájönnek hogy hoppá-hoppá, valami nincs rendben. és nem 1 ember tesz lépéseket, hanem mindenki, mert 1 embert bezárhatnak, de mindenkit nem.

más országba ilyen áremelések lennének mint itt(pl cukor), már 3.VH lenne. Amerikába 1 kilo kenyeret amikor felemeltek egy kicsit, már tüntetések voltak meg útzárak...

2011. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%

2014-ben lesz a következő választás.

Te is elestél a segélytől?

2011. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Mi a felháborodás tárgya kérdező? Had utáljak én is!
2011. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem szervezel egy jó kis kergetést? Könnyű otthon ülni, és várni, hogy mások cselekedjenek.
2011. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Segíteni próbál, nem gúnyolódni. Sajnos az ellenzék folyamatos lejárató hadjáratai beivódtak a fejetekbe. Biztosan most mindenki szidja majd azért is mert szövetséget kötött Kínával. Az eszetekbe sem jut hogy az ország ma mekkora gondban van? Az IMF hitelei kedvezőtlenek voltak, Kína tele van pénzzel, és az utóbbi években már nem gyártanak kizárólag silány termékeket. Ráadásul rengeteg munkahely is létrejöhet, sokkal kedvezőbb feltételei lesznek ennek a megállapodásnak, mint eddig bármelyiknek is. Ráadásul Kína is túltermel, szüksége van egy központra, ahonnan Európát is el tudja majd látni a termékeikkel. És ha jobban belegondol mindenki, akkor láthatná hogy szükség van rájuk, mert a magyarok többsége nem vásárol márkás termékeket, úgyhogy eddig is támogattátok sokan őket. Az ország is fejlődhet, szebb lehet ezáltal, szerintem nem fog ez rossz irányba tendálni, még ha én soha nem is vettem kínai terméket, de nem az egyént kell nézni, hanem a többséget. Aki akarja az továbbra sem lesz köteles kínai árut venni, ugyanúgy maradhat mindenki a Nike, Adidas, Mark Spencer, stb. termékeknél. Akinek meg végképp nem jó semmi, aki márpedig azt mondja hogy ő nem fog egy főnöknek dolgozni, legyen az magyar vagy kínai, mert neki nehogy megmondja bárki is hogy mit csináljon, az alkosson valami nagyot, nyisson egy vállalkozást, futtassa fel komoly munkával, teremtsen munkahelyeket, ha képes rá, és legyen a maga ura.
2011. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

21:45

Azért tiszteljem ezt a kóklert mert tátotta a pofáját és véletlenül belerepült a sült galamb? Elsőre jó biznisznek tűnik ez a kínai kooperáció, csak sajnos én nem bízom abban, hogy az ide települő kínai vállalkozóknak nem magyar rabszolgái lesznek közmunka címen. Igen, ez spekuláció, de sajnos az eddigi intézkedések ezt vetítik előre. De, ne legyen igazam. Akkor csak ez eddigi baromságai miatt fogom szidni.

2011. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Bocsánat, most láttam, hogy kiírtad a nevedet.
2011. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a kínai vegyi művekhez nem nagyon fognak közmunkásokat rendelni kedves 21:59.
2011. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
mert gyurcsány jobb volt ugye?
2011. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

"mert gyurcsány jobb volt ugye?"


a közpénzek eltapsolásában? határozottan!

2011. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!