Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lép be Magyarország a...

Mikor lép be Magyarország a S&P hitelminősítő AAA/Stable/A-1+ jelű elit klubjába?

Figyelt kérdés

Stabilizáltuk a költségvetést. Nem látom a befektetői felminősítéseket. Mi kell még ehhez? Itt a cél:


[link]


2011. jún. 28. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
még 60-70 év biztos kell hozzá, hogy a felét elérjük
2011. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
báz, addig meghalok
2011. jún. 28. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az USA a legjobb minősítést kapja, addig ez a minősítgetés csak játék a betűkkel, meg számokkal.
2011. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert?
2011. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amerika legalább akkora trágyában úszik, mint Európa. Az egyes államok, maga az ország is úszik az adósságban, közel 10%-os munkanélküliség, többfrontos háború. Gondolj bele, 14000 milliárd dolláros államadósság, ami csak gyűlik. Ócska kis módszerekkel adósságplafont tologat Obama mester, ez sajnos nagyon kevés.
2011. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket a listákat el kell felejteni, mert úgy járunk, mint Görögország. Őket is tönkre akarják tenni, nekik már az IMF diktál. Szerencsére Orbán nem vett fel megint hitelt. Amelyik korrekt befektető, az lesz@rja ezeket az listákat.
2011. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy a befektetők ezeket a listákat elég komolyan szokták venni.
2011. jún. 28. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:

"Én úgy hallottam, hogy a befektetők ezeket a listákat elég komolyan szokták venni."


Kitől hallottad? Ketté kell választani a dolgot. Vannak olyan befektetők akik hoznak egy kis pénzt, de aztán kitalicskázzák a profitot(pl.:kereskedelmi áruházláncok) és vannak olyanok akik termelést hoznak ide és a terméket nem feltétlen, vagy egyáltalán nem a helyi piacra szánják. Az első nézi a listát, a második típus a munkabéreket és a szakképzést, logisztikát nézi. A második sokkal jobban kell nekünk.

2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyes intézményi befektetőknél is fontos. Pl. van, hogy a portfóliójukban csak "befektetésre ajánlott" kategóriában lévő országok állampapírjait veszik. Ilyen értelemben nem mindegy a minősítés,
2011. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez az egész besorolásdi elég nevetséges. Amint stabil a költségvetés másba kötnek bele.
2011. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!