Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretnék a Magyarok,...

Miért szeretnék a Magyarok, hogy dolgozzanak a romák?

Figyelt kérdés

Én komolyan nemértem,miért lenne az jó,hogy: a munkahelyen beszólogassanak,csicskáztassanak,meglopjanak,megverjenek.Kinek jó ez?


Szerintem mindenki szeretné,hogy dolgozzanak csak ne az ő munkahelyén.


2011. jún. 29. 05:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

A munka a tisztességes megélhetés és a társadalomba való beilleszkedés része. Szó nincs az általad említett deviáns viselkedési formákról, ha mégis az könnyen az ember állásába kerülhet ha cigány, ha nem. Persze ezt felfogni, és kulturált európai módjára viselkedni a romák kisebb hányada képes, ahogyan észrevettem.

Az pedig végképp szomorú ha szerinted csak a magyarok (ami egyébként kisbetűvel írandó a nemzeti érzelmek mértékétől függetlenül) akarják, hogy a romák dolgozzanak.

2011. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne dolgoznának?Eleget élősködtek már rajtunk.
2011. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

A Kádár-rendszerben még az asszonyaik is dolgoztak,és nem loptak a munkahelyeken sem. Ahogy nem szólogattak be,és nem is verekedtek a munkahelyeken.

Aki munkaképes,annak kellene munkahelyet biztosítani.

2011. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A cigányoknak is dolgozni kellene nem csak a segélyt várni!
2011. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Erre én is gondoltam már.

Szerintem el kell őket különíteni és ott dolgoztatni őket.

2011. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%

Mert akkor vegre hasznosak lennenek a tarsadalomnak, es ezzel torvenykovetobbe valnanak...


A futykos kivan mar ezzel a sok ciganyozassal...


Sok ember nem erti meg, hogy nem a szarmazasa miatt lett ilyen, hanem a rossz eletkorulmenyei miatt? Az IS a gond a tarsadalmunkkal, hogy a romaknak 2-szer annyit kell teljesiteni ugyanahhoz az elismereshez, mint egy magyarnak. Es tegye csak fel a kezet, aki kepes NEM FELADNI a sorozatos kudarcok utan. Kepzeld el, hogy lejjebbrol indulsz, rosszabb cipoben es mas borszinnel es az elejen kuzdesz/tanulsz, de a vegen valoszinu megkapod azt a pofonod, amire nem szamitottal. Mert "hatulrol" jon am.


A penzzel korellal a torvenyek betartasa is. Es szegenysegbol nehez "torvenykoveto" meltosagot (pl: Mozartot) nevelni...


Amugy meg 1/4 ben roma, 1/4 ben zsido es 2/4 ben magyar vagyok. Ugyhogy ha a romakat szidod engem is szidsz. Es most akkor megis melyik nep koncoljon fol?


(Most kulfoldon elek, es nagyon is erzem, hogy itt meg en vok a "kisebbseg". Es szo szerint etikai (vagy etnikai) alapon "jogtalanul" bunhodok erte...


Pl:

"A lakast olyannak nem adnam ki, aki a nemetet nem 100%-osan beszeli." Persze irasban nem adta, mert feljelentettem volna erte.


Es itt van a tegnapi: Melohelyen kitalaltam kb 1 honapja, hogy menjunk el egyutt sorozni. Mindenki punnyadt, lusta volt. Erre sokadik valtoztatas utan kitalalodik az az 1 nyari idopontot, amikor en szabin vagyok. Es mondhattam Nekik, hogy szabin vagyok. Lesz@rtak. Ez talan fair? A fonok annyit fog latni, hogy Mindenki ott van, de en nem. Mindegy megirom elotte a "vegtelenul udvarias menjetek a p.csaba" mailben a velemenyem.


Vagy az fair, hogy a fiam ellen dontottek mar masodszor a futballcsapatnal? Es az edzo szavait is hasznalva: "O az egyik legszorgalmasabb." Ez fair talan, hogy nem a legszorgalmasabb megy elore?)


Sok vezeto azt mondja, hogy penzzel nem lehet motivalni. Rovid tavon lehet penzzel is, de hosszu tavon csak a sikerrel. Es ez az amibol a romak(illetve jelen esetben mi is itt kinnt) elegge ki vagyunk rekesztve.

2011. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

A magyarok majd akkor szeressék a romát dolgozni látni, mikor képesek lesznek arra, hogy a saját munkahelyükre is felvegyék dolgozni, vagy elfogadják kollégának.Addig mit akarnak?


A közmunkás megy az egyik munkatáborba, a cigánynak meg csináljunk egy másikat?Erősen emlékeztet ez engem valamire a régi időkből....Jó mélyre süllyedtünk!

2011. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Gauldoth ***** válasza:
93%
Látom sok válaszoló olvasni sem tud. Azt látja a kérdező, hogy baj az élősködés, de a munkahelyeken lehet több kárt tennének
2011. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gauldoth ***** válasza:
Bár én evvel nem értek egyet azért
2011. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A magyarok kis betű kedves kérdező.
2011. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!