Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban hasonlít...

Magyarország jobban hasonlít az USÁ-ra, mint Nyugat-Európára?

Figyelt kérdés

Az életszínvonal kb. ugyanaz. (rosszabb, mint Nyugat-Európában, de nem olyan rossz, mint Ukrajnában, Oroszországban)


Az infrastruktúra fejlettségéről is ugyanez mondható el


Itt is a lakók nagyrésze csak egy nyelven beszél jól


Homályos ismereteik vannak a külvilágról, az összeesküvés-elméletek és a sztereotípiák dominálnak a tényleges információk helyett



Nagyon változó az emberek toleranciája és világnézete. (Budapest belvárosában kb., mint Amszterdamban, Borsodban, Szabolcsban kb. mint Ukrajnában.)


Budapesten kívül szinte csak autóval lehet közlekedni


Hatalmas a szakadék a szegények és a gazdagok között


Ha nem vagy jól kereső mindenféle feketemunkát kell vállalni a normális élethez


Háború- és fegyverbarátabb életszemlélet


2011. júl. 2. 12:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Előző, biztos, hogy ott élsz? Én most Magyarországon vagyok és sírhatnékom van az itteni állapotoktól. 20 évente javítják az utakat? Hol? Lappföldön? Mert Dániában tükörsima utak vannak, az utak mellett mindenhol külön kiépített bicikliúttal, még a semmi közepén is. Magyarország soha nem fog erre a szintre érni, tegnapelőtt elmentem biciklizni, tragédia az utak minősége és az autósok hozzáállása is.
2011. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Hogy kb 20 éves kopott utakon kell haladni, ahól, ha példáúl egy csatornánál valamikor csináltak valamit akkor ott azon a 1m kockánál újjab aszfalt van.."


Nálunk se jobb. Itt tiszta kátyú és nálunk is van 1 méteres kockák.

2011. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!