Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha azt akarják, hogy a GYED...

Ha azt akarják, hogy a GYED csak a gyerek egy éves koráig járjon, akkor ha el kell mennem dolgozni, akkor hova rakom a gyereket, ha nincs bölcsi?

Figyelt kérdés

Ezzel a döntéssel azt akarják, hogy csak annak legyen gyereke, akinek a férje el tudja tartani a családot, amíg a gyerek oviba nem megy?


A gyereke kicsi százalékának jut hely állami bölcsibe. És a többiek?


Arra nincs pénzünk, hogy magánbölcsibe irassuk. Főleg, hogy a munkahelyemre nem tudok majd visszamenni, nincsennek ott anyukák, a fiatalokat szeretik, mert lehet őket éjjel és hétvégén rendszeresen túlóráztatni kevesebb a bérük is ( pályakezdő) és szerintük az anyák megbízhatatlanok, így a kismamák csak vezetői poziba tudnak visszajönni, kis beosztottkák, mint én nem ( vagy ha igen, megoldják, hogy rövid időn belül felmondjon anyuka...)


Úgy érzem, hogy a engem, mint a középréteg aljához tartozó nőt ezzel nehezebb helyzetbe akarnak hozni és az az üzenet, hogy nincs szüksége az országnak arra, hogy az én rétegemben gyerek szülessen. Mint nő és mint kisgyerekes, így is nehezebb helyzetben vagyok én is és társaim is....így meg mégjobban megnehezül a helyzet, mert a gyedből még csak-csak elvagyunk, de gyesből nem főleg, hogy megnőtt a lakáshitel ( egy vassal se támogatott minket egyikünk szülője sem, így kénytelenek voltunk hitelt felvenni)...ha nincs bölcsi és így nem tudják hova rakni a gyereket, akkor ki fog szülni? A gazdagok? Akkor mégse baj, ha csökken a népesség? Nem értem. Állandóan azt hallom, hogy bezzeg nyugaton, 6 hét-6 hónap a gyed. Igen, csak ott van részmunkaidő, távmunka, nők támogatás a visszatérésre, bölcsi....itthon ezek nemigazán vannak...aha, itt van start kártya, de nemigazán sikeres, mert nem ettől fognak tolongani a munkáltatók, hogy hajlandóak legyen kisgyerekes nőt is felvenni ( túl nagy kockázat)...és van bölcsi is kint vagy elérhetőbb áron bébiszitter...nálunk a fizetésem hány %a menne el bébszitterre, ha 9óra munka+4óra utazás idejére felvenném? és akkor ő nevelné a gyerekem?


Mit csináljon az a család, ha bevezetik az 1 évet, ha nincs bölcsi?


2009. márc. 30. 07:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A gyes nem munkaviszony jellegű és ezért megszakítja és csökkenti a tervezett szerint a következő gyedet. Bár,ha csak egy év lesz, akkor nem tudom, hogy milyen 2 évről beszéltek és mit csökkent..)

Munkaviszony jellegű a tp, nappalin tanulás, gyed pld.

De jó lenne, hogy ha úgy lenne majd, ahogyan Te is gondolod és elég lenne a biztosítási idő vagy pedig a gyest is bevennék a sorba.

2009. márc. 31. 09:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Na akkor mesélek, hogy higgy nekem.Én 1997 óta folyamatosan dolgozom egy cégnél.2003-ban szültem az első gyermekem.Kaptam T-gyást és gyedet is, no meg voltam gyesen is.2006-ban amikor letelt a gyesem, visszamentem a munkahelyemre másfél hónapnyi szabadság után(ami az első gyerekre járt)keményen 2 hetet !!!dolgoztam mikoris kiderült, hogy újra terhes vagyok, így betegállományban voltam végig 2007 márciusáig, amikoris megszületett a 2. gyermekem.Újra kaptam t-gyást és gyedet is majdnem ugyanannyit, mint az elsőnél.(3000.-Ft-tal kevesebbet a betegszabi miatt)Most pár hete járt le a gyedem, de pár hónap múlva szülöm a 3.-at és képzeld a főnökeim visszahívtak, hogy immár a 2 gyerek után járó szabadságomat töltsem le a szülésig és megemelték a fizumat is, mivel 2003 óta akik már az én munkakörömet csinálják ott a munkahelyemen magasabb a bérük, mint nekem volt 2003-ban és erre törvény van, hogy ilyenkor a kismaminak is ugyanazt kell alapnak venni.Úgyhogy a 3 gyerekkel még magasabb t-gyást és gyedet fogok kapni, mint eddig kaptam.Csak ugye most Bajnai Gordon úrnak köszönhetően nem 2 évig hanem csak 1 évig.Pedig én már azt a 2 hetet leszámítva szinte 6. éve itthon vagyok tehát NEM DOLGOZOM, mégis él a munkaviszonyom.Persze nem mindenkinek ilyen ferr a munkahelye, mint nekem, de az én munkahelyem legalább tisztában van azokkal atörvényekkel, amik a kismamikat védik.Ezért örök hála nekik!!!!Persze belátom, hogy ezt egy kisebb vállalkozás már nemigen tudná finanszírozni.Úgyhogy hidd el nekem a gyesed nem számolják bele a következő gyereknél az átlagodba.Egyébként az adóforum.hu-n olvasgathatsz ilyesmikről nagyon sokat a szakmai fórumun a TB-munkaügy résznél.Sok-sok hasznos dolog van ott.
2009. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nekem a noe mondta, hogy ezt addig lehetett csinálni, amíg 180 nap kellett a tégyáshoz és a gyedhez. Most, hogy már 360 kell, nem fog működni ez a verzió.

De jó lenne, ha mégis működne.


Az én munkahelyem áruló szülőgyilkosnak nézi a terheseket és a kismamákat, szinte személyes sértésnek veszik, hogy ha családod alapít. Neked nagyon nagy szerencséd van velük!

2009. márc. 31. 15:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy honnan tesz ilyen kijelentéseket a noe, amikor még senki sem tudja mi lesz, még a honatyák is csak tervezgetnek.Egyébként te csak 180 napot dolgoztál az első gyerkőc előtt?
2009. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha csak tervezett, akkor nem kell róla szót sem ejteni, habár kiszivárgott és miniszteri szinten is nyilatkoznak róla? Akkor miért van ezzel tele az összes média?

Halkan fű alatt a fejünk felett hagyni kell dönteni a MI helyzetünkről a döntéshelyzetbenlévőket?

Ha csak ennyit változtatnak, akkor nem lehet 2 gyerekkel egymásutánban teljes gyed idővel otthon maradni, mert a kormány szerint visszaélenek ezzel a nők és kihasználják ( médiai hír az ok is). Bár a média soha nem az igazat mondja, mindent csak úgy kitalál, hogy legyen műsor.

2009. ápr. 1. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!