Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt már minden zsidózásnak...

Itt már minden zsidózásnak minősül?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kqXrCUbvapM


Ebben mi a fene volt a zsidózás?


2011. júl. 13. 01:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
46%

" mit is várhatnánk mást" "telik meg az ön politikusi vezetőikkel"


Szó szerint nem mondta ki de arra utalt.

2011. júl. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Első: Most nem mondhatom valakinek, hogy "tőled nem is vártam mást", mert az egyből zsidózás? Ugyanmár. Ez beteges asszociáció.

Második: Te sem érted a lényeget. Ez nem volt zsidózás.

2011. júl. 13. 03:34
 3/52 anonim ***** válasza:
53%

"Első: Most nem mondhatom valakinek, hogy "tőled nem is vártam mást", mert az egyből zsidózás? Ugyanmár. Ez beteges asszociáció. "

Ha egy LMP-s mondta volna akkor még nem is hinnék ezt, de ezt egy jobbikos képviselő mondta. És tudjuk milyenek a jobbikosok. Nem csak a politikusaik hanem a szavazóik. Nem véletlenül tartják őket rasszistának.


És mi van a 2. résszel amit idéztem.

"telik meg az ön politikusi vezetőikkel"

Itt a zsinagógákról volt szó. Azt akarta kimondani, hogy mind oda jártok mert zsidók vagytok.

2011. júl. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Amit te csinálsz, az általánosítás. Hogy lehet egy pártot és a szavazóit általánosságban lenézni? Ez is kollektivizálás. És ez sem sokkal jobb, mint a kollektív zsidózás. És ez nem zsidózás volt. Én sem szeretem a zsidózást, de ez nem az.
2011. júl. 13. 03:52
 5/52 anonim ***** válasza:
70%
egyszerűen könnyebb volt felháborodni a "zsidózáson", mint válaszolni a felvetett kérdésre.
2011. júl. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
50%
Alapvető zsidó eszme: ha valamit nem tudsz, valamiben alulmaradnál, akkor antiszemitázz és neked lesz igazad.
2011. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még ha nem is zsidózás, de akkor is, miért a parlamentben kell beszólni a másiknak? Ott nem a törvényeket kellene meghozniuk?
2011. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
27%
Remélem a rosszabbik nevű párt 4 éves ciklusa után eltűnik mint a Kisgazdák )
2011. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
95%
Meg kellene nézni a teljes vitát, nem a proliknak a retek klub által összevágott verziót. Novák bunkó volt, ez nem is kérdés, de észre kellene venni, hogy itt mit is kifogásolt: egy Házszabály ellenes tv. módosítást. Persze a Jobbik ezzel a hülye beszólásaival magának ad támadási felületet, de tényleg Lázár az, akinek ebben az országban joga van ebben az országban bárkit is elítélni? Az ülést vezető elnöknek sem az a dolga, hogy ossza az észt az ellenzéki politikusoknak, meg hogy bocsánatkérésre szólítson fel képviselőket. Meg lehet nézni a teljes vitát, hogy mekkora volt az érdeklődés, olyan hangos volt abban az ülésteremben, mint egy zsibvásárban. Az egész bagázsnak szégyellnie kéne magát!
2011. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
58%

"Az egész LMP-t ki kellene dobni az országgyűlésből úgy ahogy vannak. Meg az MSZP-t is."

Meg ha már itt tartunk a mocskos Fideszt is. Egyébként meg igenis nem kéne ilyen hangnemben beszélni a parlamentben. És ez igenis zsidózás volt, csak burkoltan. Novák Előd megint bemutatkozott. És a jobbikot kollektíve lenézni nem általánosítás. Akik olyen embereket mint pl. ez a novák megtűrnek maguk között, meg támogatják a gárdát, azt igenis lenézem. Meg azt is aki erre a bandára (vagy inkább turbómagyar csürhére/hordára) szavazott.

2011. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!