Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt már minden zsidózásnak...

Itt már minden zsidózásnak minősül?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kqXrCUbvapM


Ebben mi a fene volt a zsidózás?


2011. júl. 13. 01:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
41%

"ezek után nem tudom miért érzel úgy, hogy nem a magyar emberek érdekeit védené"

Egy jó pont alapján még nem mondom azt, hogy az én érdekeimet képviseli. Majd ha kevésbbé lesz rasszista és bunkó a párt és választóközönsége, akkor szavazok rájuk.

2011. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
72%

"Egy jó pont alapján még nem mondom azt, hogy az én érdekeimet képviseli."


most tényleg felsoroljam neked hogy miket akar, vagy magadtól is képes vagy rá, hogy utána nézz?

Ez a rasszista duma már eléggé unalmas. mi jogon mondasz ilyet egy 1millió szavazatot elnyert pártra?

Kb. annyi alapja van a mondanivalódnak, mintha téged náciználak.. vagy mostanában ez a menő ? rászístá,náci ?

sztem k*rvára nem hiányzik a te szavazatod a Jobbiknak, és soha nem is szavaznál rá, főleg ahogy látom, eléggé tájékozatlan vagy velük kapcsolatban.

2011. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
12%
Kikérem magamnak, hogy tájékozatlan. Igeni rasszisták, ez több hozzászólásukból is látszik, ld a kérdésben említett példát. Több nyilatkozatukat is láttam, és láttam már parlamenti közvetítést is elég sokszor. Szerintem te nem vagy tisztában a dolgokkal.
2011. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Ozmium42 ***** válasza:
48%
Én pont ezt szeretem bennük, és el is várom! Mi ez a polkorrektkedés, magyarázkodás, mentegetőzés?
2011. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
33%
Elvárod, hogy rasszisták legyenek? Na ezért nem szeretek időnként magyar lenni, mert sajnos legtöbbünk ilyen. Undorító. És akkor meg attól vagyunk kiakadva, hogy a románok meg a többiek ugyanezt csinálják a magyarokkal.
2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Ozmium42 ***** válasza:
72%
Szerintem meg az álszentség undorító. Szlovák, román, szerb stb. kérdés kicsit árnyaltabb, semmint itt most kifejthetném neked, főleg neked, de mondd már el, hogy ha fél napja rasszistázol, meg nácizol, akkor miért lepődsz meg, ha megjelenik egy?
2011. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Mudri Lav


Ha ez neked rasszizmus, akkor nem is magyarázok itt neked, mert igazán kár lenne, mert iq is kellene a dolgok felfogásához.

2011. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezek a rasszisták. és ezt hasonlítod te ahhoz (mivel rasszistázod a Jobbikot), amikor egy zsidó egyházzal kapcsolatban tartanak szavazást, és Novák megjegyzi az amúgy is nyíltan zsidónak valló politikusról, hogy tőle mit is várhatnánk mást. Ez aztán a nagy zsidózás.

2011. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
80%

Mudri Lav válasza:


Kikérem magamnak, hogy tájékozatlan. Igeni rasszisták, ez több hozzászólásukból is látszik, ld a kérdésben említett példát. Több nyilatkozatukat is láttam, és láttam már parlamenti közvetítést is elég sokszor. Szerintem te nem vagy tisztában a dolgokkal.


Valamit nagyon összekeversz kedves Mudri. A zsidózás az antiszemitizmus, a rasszizmus egész más, de valamilyen szinten azt is elítélem.

2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Én végighallgattam a teljes beszédet, és nem uszítás hangzott el, mint ahogy azt annyira sokan szeretnék láttatni. De ha már egyesek szerint csak azért is ott volt "burkoltan" a dolog, akkor a nem jobboldali pártoknál pedig burkoltan hungarofóbia észlelhető. Sajnos kis hazánkra jellemző az egyirányú gondolkodás, és meg sem hallgatjuk a másik felet sem.
2011. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!