Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt már minden zsidózásnak...

Itt már minden zsidózásnak minősül?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kqXrCUbvapM


Ebben mi a fene volt a zsidózás?


2011. júl. 13. 01:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%

előző vagyok.


és ők sírnak rasszizmus miatt?

2011. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
21%

bocsi de ki kezdte? aki nem hülye az tisztán látja hogy a jobbik egy az egyben az nsdap színvonalát folytatja! Akinek ez tetszik s tapsol nekik az vagy náci vagy egy idióta proli aki kiábrándult az mszp-ből, vagy még egy fiatal hülyegyerek akinek csak egy nagy pofon kell hogy abbahagyja a nagyon "menőnek " hangzó zsidózást! Én is ilyen voltam, kb 12 éves lehettem, egy akkora sallert kaptam apámtól meg egy elbeszélgetést , hogy nagyon megbántam az egészet. Több zsidó származású barátom is van , nevükben is én érzek mégis felháborodást Novák és társai miatt! Bezzeg barátaim nem süllyednek olyan színvonalra hogy foglalkozni kellene az ilyenekkel.


Én mégis, de csupán érzelmi okokból, s megmondom neki hogy a ku*rva anyját , nézzél már magadba !

2011. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:06


szerintem egy végtelenül buta sz.ardarabka vagy ahhoz, hogy ilyeneket állíts közel 1 millió emberről.

2011. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
82%

71%-os 11:59-es


Teljesen mindegy mi van leírva az eredeti Talmudban, nagyjából annyit számít, mint egy átlag kereszténynek (aki csak azért keresztény, mert egyszer valamikor egy pap szenteltvizet kent rá) az Újszövetség tartalma.

2011. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
51%

ja, ilyenkor ez teljesen mindegy?

ha a Jobbik írná valahová, hogy aki nem magyar, az nem ember, szerintem másnap már nem lenne párt..

de amúgy nem csodálkozom, hogy az ilyesmiket el lehet bagatellizálni, mint azt is, hogy felvásárolják Magyarországot..

2011. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
57%
burkolt zsidózás. szemtől szembe ezek a piti jobbikosok semmit nem mernek mondani.
2011. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Ozmium42 ***** válasza:
78%
Jójó, legyen zsidózás. Fónagy zsidó. Szégyenli?
2011. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
59%
Igen, teljesen mindegy, mert nem határozza meg a mai zsidóság gondolkodását a Talmud tartalma, kivéve az ortodoxokét, de olyannal Magyarországon nem nagyon találkozol. Nagyjából annyira függ egy átlag zsidó (származású) gondolkodásmódja a Talmudtól, mint amennyire egy átlag magyaré az őskereszténység tanításaitól.
2011. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként elárulom, hogy minden ősi állapotában megmaradt, vagy részben megmaradt közösség ugyan ilyen "kirekesztő", mert anno ilyen módon tudták/próbálták megtartani a közösségük egységét. Mára a nyugati típusú társadalmakban ez már nagyrészt feloldódott. De elmehetsz egy dél-amerikai, vagy csendes óceáni törzsi közösséghez, esetleg Japánba, ezeken a helyeken sem fognak sajátjukként befogadni.
2011. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
52%
rég röhögtem ilyen jót. köszi :D
2011. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!