Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok mért mindig többen...

A cigányok mért mindig többen mennek 1 emberre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 08:16
1 2
 1/14 escrogar ***** válasza:
92%
nem csak ők, úgy általánosságban mindenki. ők mindig együtt vannak és a hétköznapokon is falkákban mászkálnak.
2011. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
ált. igen, de érdekes módon ha egyet elversz, akkor utána másként tekintenek rád. nem szabad félni. nekem egyszer lomisok álltak a kapu előtt, mondtam nincs semmim, eltelt pár perc láttam h a raj bent matat a garázsban. egy levágott gumislag darabbal vertem ki a kapuig. csak kintről nézték a többiek, szólni se mertek. persze sajnos van ellentét is...amikor előkerül a kés, de hát ez a "kúltúrájuk" ha ez annak nevezhető
2011. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%
Mert egy falka ér egy embert. =P
2011. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A féreg se egyedül kezdi zabálni a húst...
2011. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Mert gyávák.

Egy-egybe egy nem mer kiállni vagy ha még is akkor kést ránt:)

De hát többet nem is lehet tőlük várni,nem véletlen, hogy nem tudtak maguknak soha földet szerezni, gondolom már akkor is ilyen besz*ariak voltak.

2011. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
uncsi kis "kérdés" langymeleg reakciókkal:)
2011. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dymo ***** válasza:
58%
pont mint az orkok
2011. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert gyávák.


Maguk a szkinhedek is többen mennek egy emberre, mert ők is csak akkor mernek kakaskodni a b***kkal (ők ide sorolják az olyanokat is, akiknek egyszerűen más véleményük van róluk, mégha ők is homofóbok), zsidókkal, cigányokkal, részegen meg bárkivel.

2011. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Cigánynál mocskosabb népség nincsen.
2011. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez alap, sajnos így megy ez.

1 magyart 2-3 cigány ver. 1 cigányt 2 skinhead.

A cigány bicskát ránt elő. A skinhead-nek ott az acélbetétes bakancs és a vipera.

A skinhead-ek nem véletlenül hívják a Dr. Martens márkájú magas szárú acélbetétes bakancsot "cigány fogorvos"-nak.

2011. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!