Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még esély vagy csak egyre...

Van még esély vagy csak egyre rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy 18 éves vagyok. Jövőre érettségizem, de nem igazán látom értelmét, mert ebben az országban a munka csak azok számára jó akik élősködnek (politikusok, cigányok, zsidók, külföldiek, b*zik stb.).


Meg látom, hogy hova halad ez az ország. :( Régen jó ország volt ez. Szép történelemmel és szép kultúrával. De amióta rájöttem mik illetve kik mozgatják a szálakat egyszerűen nem látok kiutat a veremből. Meg most is az emingráción töröm a fejem, hogy hova, ha ennyire elfajulnak a dolgok... Most nem azt mondom, hogy utálom ezt az országot, de már nem látom értelmét a harcnak. Szerintetek mit tegyek? :(


2011. júl. 17. 11:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
40%

> Szerintetek mit tegyek? :(

Menj el az országból minél hamarabb minél messzebbre!

2011. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%
Pfff..
2011. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%

"Jövőre érettségizem, de nem igazán látom értelmét, mert ebben az országban a munka csak azok számára jó akik élősködnek (politikusok, cigányok, zsidók, külföldiek, b*zik stb"


Jól megetted a kuruc dumáját, ügyes vagy. Hogy érted azt, hogy "a munka csak azok számára jó, akik élősködnek"? Ezek szerint ők szeretik a munkájukat, a többiek nem? Mi a bajod a melegekkel? Ők hogyan élősködnek rajtad?


Emigrálj nyugodtan. Akárhová mész, ott meg te leszel a külföldi, és a hozzád hasonló nagyokos gimnazisták majd téged fognak ferde szemmel méregetni.

2011. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
29%
Nyugodtan menj! Sima érettségivel, szakma nélkül sok esélyed úgysem lesz!
2011. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

"Hogy érted azt, hogy "a munka csak azok számára jó, akik élősködnek"?"


Azt értem ez alatt, ha elkezdenék melózni akkor az adóm fele ezeknek a mocskoknak megy/menne. És a b*zi zsidó k*rmányzatunk nem is ránk, hanem a szánalmas életének jobbá tételére fordítja amikor tudtommal nem ezért lettek ezek a mocskok megválasztva. Még valami: Nem ettem meg semmilyen kuruc dumát, mert mindenfelől szoktam tájékozódni. Nem csak kurucot olvasok, hanem indexet és origot is. Szóval ez a sztereotípiád itt megbukott. :)

2011. júl. 17. 12:57
 6/40 anonim ***** válasza:
42%
úr jesszus, jobb is, ha nem maradsz ebben az országban :) nincs szükség ilyen emberekre itt
2011. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

"Azt értem ez alatt, ha elkezdenék melózni akkor az adóm fele ezeknek a mocskoknak megy/menne."


Ha külföldre mész ott is kell adózni! Ez nem magyar sajátosság! Dániában például a bruttó béred 72%-át leadózod az államnak adók és járulékok formájában.(Az viszont igaz, hogy ezért cserébe minden ellátás ingyenes, orvos, tanulás is ingyenes. stb.)

2011. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%

Én előbb elvégeznék valami szakmát vagy diplomát és egy nyelvvizsga se ártana.


Amúgy biztos jön majd valaki, hogy igen jobb lesz mert most Orbán van és ő azt mondta. Hát nem. Persze majd hajtogatni fogja, hogy jobb lesz mert a fidesz meg ... DE ezt csak ő látja így. Igazából jó lesz. Gondolj bele aki eddig a magasabb adókulcson adózott azoknak jó. De jövőre még az is roszabul jár akinek van gyereke és alacsony a keresete.

2011. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Két nyelvet beszélek még a magyaron kívül. Az angolt és egy kis németet. :) De az angolt meg középfokon. Nyelvvizsgán gondolkoztam már, hogy jó lenne, ha volna...
2011. júl. 17. 13:22
 10/40 Bretso ***** válasza:
62%
Érdekes én 21 éves vagyok, 2 éve főiskolán tanulok un. büfészakon. Szeptembertől kezdek egy ösztöndíjprogramot, amit ha teljesítek kapok 1 éves szakmai gyakorlatot egy nagyon jó helyen, nem kizárt, hogy utána is ottmaradhatok. Pedig se cigány, se zsidó, sőt még homoszexuális se vagyok. Az a nagy baj veletek, hogy az egyik agymosó média elől a másikhoz futtok, de saját gondolatotok egy sincs. Szajkózd a hülyeséget, amit hallottál, vagy állj neki keményen dolgozni és Urambocsá' még normális ember is lehet belőled. Persze ha így folytatod egy kocsmai hőbörgő leszel, mint oly sokan akik a hasonló eszméket bőszen vallják.
2011. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!