Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki, aki megnézte a...

Mindenki, aki megnézte a Zeitgeist filmeket, automatikusan komcsi lesz?

Figyelt kérdés

Van itt egy 53%-os gyökér, aki hol Marxot élteti, hogy a Zeitgeistból szó szerint vesz át szövegeket...

szerintem van összefüggés a kettő között...


2011. júl. 17. 19:44
 1/8 A kérdező kommentje:

kicsit pontosítanék: aki megnézte a Zeitgeist filmeket, abból elképzelhető, hogy kommunista világnézetű lesz?

elismerem, hogy a kérdés előző formája butaság

2011. júl. 17. 19:47
 2/8 bix ***** válasza:
60%
megnéztem. gazdasági vonalon nem sok újat mondott, a vallás viszont tetszett. a 3 már nagyon elvont volt nekem, többször végignéztem, de az 1 ütött nagyon nagyot nálam. nem lettem komcsi és szerintem soha nem leszek az. valszeg ő eddig is ilyen volt, csak kapott valamit ami tovább tüzelheti a fanatizmusát
2011. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 19:47


A Zeitgeist által képviselt eszme az utópista szocializmus. De olyan alacsony színvonalon van kidolgozva, hogy a Zeitgeist nézése senkit semmilyen ideológiára nem nevel rá és semmilyen politikai cselekvésre nem sarkall. A Zeitgeist csak arra képes, hogy amúgy is labilis, a világgal szemben bizalmatlan emberkékben fokozza az "a világot sötét összeesküvések irányítják" érzését.


A Zeitgeist nem okoz kommunizmust (a készítői valószínűleg nem értik és nem ismerik a kommunizmust, a nézeteik csak nagy vonalakban hasonlítanak rá), legfeljebb súlyosbítja a paranoid kisember paranoiáját.

2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Automatikusan minden ember kommunista annak születik. Nem attól függ az anyja mit néz meg a terhesség alatt.
2011. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó egy troll!
2011. júl. 17. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
És ezzel mi a gondod? Nincs benne a szabályzatban, hogy troll nem válaszolhat.
2011. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Ám a kérdés rendkívüli elmefogyatékosságra vall, hiszen én is láttam az említett filmet és olvastam a nevezett 53% -os válaszadó hozzászólásait is, aki csak teljesen nyilvánvaló igazságokat írt le ráadásul még csak nem is idézetszerűen hanem saját gondolataival.


Vegyünk egy egyszerű példát ennek megértésére:


Egy videomegosztó portálra felkerül egy kisfilm a Roma bűnözők címmel, mely arról szól hogy két kisebbségi kirabol egy idős házaspárt. Erre valaki leírja, hogy képzeljétek, romák raboltak ki időseket Szabolcsban. Erre te azonnal ki is írsz egy kérdést ezzel a címmel:


Mindenki automatikusan rasszista lesz aki megnézi a "Roma bűnözők" című filmet?



Na, érted már mi a gáz a kérdéseddel?

2011. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
később korrigáltam, kretén troll :)
2011. júl. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!