Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vezető politikusainkat mennyib...

Vezető politikusainkat mennyiben érinti a gazdasági válság?

Figyelt kérdés
Én elvesztettem a munkahelyemet, lakáshitelem a másfélszeresére növekedett, teljesen kilátástalan a helyzetem. Remélem, legalább annyi lelkiismeretük van, hogy sajnálják a hozzám hasonló embereket, és nem nyugodt az álmuk!
2009. ápr. 2. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokuk számára sajna egyszerűen csak kicsit kevesebb a lenyúlnivaló.


Van persze egy valóban tisztességes, lelkiismeretes kisebbség, aki pontosan úgy érez, ahogy mondtad, de sajnos ők vannak a legkevesebben, és tenni is ők tudnak a legkevesebbet.


A túlnyomó többség pedig, a tipikus "megélhetési politikus" egyszerűen csak örül, hogy neki van munkája továbbra is, és még a válság közepette is jobban élhet, mint az átlag, és különösebben nem érdekli a többiek nyomora.

2009. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érinti őt semmilyen válság, hiszen havi 1 milliós fizetéseket kapnak, és még keveset is mondtam. Nem beszélve a prémiumokról. Nincs semmiféle lelkiismeretük, nem foglalkoznak ők senkivel, csak magukkal, hogy minnél több pénzt tudjanak lenyúlni. Ugyanis, ha nem így lenne akkor nem itt lenne most az ország.
2009. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vállalkozásait érinti, a jövedelműket nem a szociális juttatás amit kapnak elhanyagolható a jövedelemhez képest.
2009. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!