Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszik észre az emberek,...

Mikor veszik észre az emberek, hogy a FIDESZ csak a hatalmat akar? Nem a társadalom érdekében cselekednek.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Politikusok ők is. Akkor ugyan miért is akarnának a társadalom érdekében cselekedni? Mi közük hozzá? Miért ne akarnák a hatalmat?


Amúgy mindenki azt vesz eszre, amit akar.


(remélem, átment az irónia...)

2009. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Jó kérdés, nem tudom, de ebben az országban a legtöbb politikus (tisztelet a kivételnek, akik munkáját nem nagyon láttam eddig) csak hatalmat akar, és a jót se nagyon viszik tovább, remélem, ez most változni fog majd, és a jó intézkedéseket megtartják, akárki kerül hatalomra.
2009. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Mert cigány és, mint a cigányok 98%-a szeret élősködni a magyarokon. De jó lenne már őket letakarítani a Földről. Kivéve azt a 2%-ot.
2009. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70%
Magyarorszag a legjobb gazdasagi mutatokkal lepett be az unioba, koszonet a Fidesz-nek. Gyurcsany es az mszp hozzasegitett minket a csodbejutashoz es eladtak az orszagot! Ha a Fidesz csak egy fikarcnyival akar tobbet tenni az mszp-nel az mar megeri. Minden politikusnak vagy partnak az a celja, hogy hatalmon legyen, ez termeszetes. A baj az, ha a hatalmon levo politikusok/partok megfeletkeznek az orszagrol , igy tett Gyurcsany es az mszp.
2009. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Teljessen mindegy ki van kormányon,amig a sáját zsebét tőmi.Tisztelet a kivételnek.Amig nem szabad tudni a népnek ki mire mennyi pénzt vesz fel,addig ez így is marad sajna.És ebben a fidesz sem különb tudom,hogy ez sokaknak nem tetszik de így van.A kérdésre rákérdezek ki túdja meggyőzni a bolondot, arrol,hogy bolond? Ezt nem a fideszesekre értem mielőtt bárki is magára venné!
2009. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Ó, igen! A Fidesz kisemmizne minket, tömné a zsebét. Milyen jó is, hogy Gordonka lesz, és Lendvai mama, és de jó, hogy van egy pogácsazabáló Szűcs Erikánk, igen, ők kidolgozzák a belüket is értünk! A múltkor is, amikor négy hónapon át nem kaptam gyedet, és egy fizetésből éltünk, áldottam az órát, amikor az mszpsek kerültek hatalomra, olyan jó minden azóta...GONDOLOM TE IS, KEDVES KÉRDEZŐ, ILYEN MOSOTT AGYÚ SZERENCSÉTLEN VAGY, AKI ÍGY GONDOLKODIK! Remélem, májszerűen sima agyadon lesz még több barázda is. Hajrá!
2009. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez kb olyan kérdés, hogy mikor veszik észre végre az emberek, hogy nem fizetésért, hanem ingyen kéne dolgozniuk....:)
2009. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
A politológia szerint a politika a hatalom megszerzésére és megtartására irányuló tevékenység, egyes gondolkodók hozzáteszik, hogy mindez a közjó érdekében történik. Tehát természetes, hogy a pártok hatalmat akarnak. A közjót GDP-ben, adósságban, deficitben, inflációban lehet mérni, valamint a társadalom közérzetében, szolidaritásában, a szegények felzárkóztatásában. A Fidesz szerintem több területen is erős. Viszont érdemes tanulnia a baloldal (legalábbis szóban megnyilvánuló) erényeiből, és nem szabad elhanyagolnia a nyugdíjasokat, a rászorulókat sem.
2009. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Minden politikai párt elsődleges célja a hatalom megszerzése, a kérdés az, hogy utána mit tesz vele. Az MSZP-SZDSZ duónak 7 éve van alkalma, hogy jobbá tegye az országot de nem sikerült, sőt, "elkúrták". A Fidesz alatt a gazdaság fejlődött.

2008. március 9-i népszavazás a Fidesz ötlete volt, és akkor is a társadalom érdekében cselekedtek, többek közt a tiédben is mert nem kell vizitdíjat fizetned, vagy tandíjat ha még tanulsz.

A magyar baloldal elásta magát, szégyen amit műveltek és ennek a tetőpontja 2006.október 23-a volt amikor ráküldték a rendőröket a fideszes civilekre, de vertek mindenkit akit értek.

A kérdés inkább az, hogy mikor veszik észre a baloldali szavazók, hogy mennyire át vannak verve?

2009. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Én csak aszt mondom át van vágva a nép igy is úgy is!
2009. ápr. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!