Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha egyszer végre...

Mi lenne, ha egyszer végre nem a fővárossal foglalkozna az aktuális kormány, hanem vidékkel?

Figyelt kérdés

Az 31. hülye híd megépítése helyett mondjuk, lecserélnék a Nyíregyháza - Budapest közötti vasútvonal 30 éves vagonjait.


De ez csak 1, a rengeteg tennivalóból...


A fővárosban csak 1-2 milla ember él, vidéken mégiscsak 8 milla.


2011. júl. 24. 19:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
30%

"Sokan sírnak, hogy kevés a munkahely, de mindent meg tudunk termelni magunknak, már aki nem lusta. Bőség van, sok jószág, jól termő fődek."


Akkor mégis csak van munka az országban! Mégis igaza van a kormánynak ezek szerint! Sokan nem akarnak dolgozni! Remélem minden segély folyósítását megszüntetik az ilyeneknek!

2011. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
68%

"Sehol másutt,tőlünk nyugatra,de még az USA-ban sem költenek arányaiban ennyi pénzt a fővárosra,mint nálunk."

Ezt milyen forrásra alapozod?

2011. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
81%
Ne vitatkozzál fővárosival! Úgyis leugatja a fejedet, akkora arcuk van h beterítti az egész országot! Még aki vidéki volt az is elfelejti h honnét jött és ellened lesz h Ő milyen csaszi gyerek mert vidékről jött és neki Bp mennyire élhető város.
2011. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
37%

"Kíváncsi lennék, mire menne az ország Budapest nélkül! Akkor lenne csak igazán szegénység! "


Olyan nagy szegénysíg lenne, hogy fel is terjesztheted csatolják szlovákiáho. Legalább nemke kétmillió naplopót eltartanunk.

2011. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
94%
Én vidékről származó Bp-i vagyok. Kikérem magamnak mind a vidékiek, mind a Bpiek sértegetését!
2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%

"Egyrészt egy vonatjegy mindig olcsóbb lesz a repülőjegynél"


Ez hülyeség. Most vettem Hamburg-Budapest vonalon oda-vissza 153 euróért repjegyet. Vonattal csak az odaút került volna 200 euróba

2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
87%

"Akkor mégis csak van munka az országban! Mégis igaza van a kormánynak ezek szerint! Sokan nem akarnak dolgozni! Remélem minden segély folyósítását megszüntetik az ilyeneknek!"


Van, és aki nem tud elhelyezkedni annak is megvan a lehetősége, hogy jószágot tarcson és termejjen ottnon. Én is remélem. Ez az egész segélyezés egy marhaság. Ezzel épphogy a semmittevést támogassák!

2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%

"Legalább nemke kétmillió naplopót eltartanunk"


Naplopók? Ugyan miért? Csak mert mi fejlettebbek vagyunk annál, minthogy egy tanyavilágban lakjunk, tv és minden mai eszköz nélkül állatokat nevelgetve, mint az őskorban?

2011. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%

Ezt sose értettem meg. Miért gondolja azt minden vidéki, hogy Pesten csak lopják a napot? Mert nem a szátóföldön vannak kint? Mert vidéken mindenki földműves? Ilyen hülyeséget...

Igen, Pest sok cégnek a központja, miért? Mert itt több átlagban a szellemi munkás. És hogy éhen halna vidék nélkül? Hát jah, a betonon nehéz termeszteni. De mind a fővárosi, mind a vidéki városi és mind a vidéki falusi dolgozik!

2011. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
70%

" Ő milyen csaszi gyerek mert vidékről jött és neki Bp mennyire élhető város."


Hát ha valakinek az a város élhető akko sürgősen psichiáterhe ke kűdeni. Mondom én két évet leéltem ott, de akkora mocskot, koszt, bűzt, annyi csövest, hajléktalant, erőszakot, agresszivitást, bűnözést és munkanélkülit mint ott még sose láttam.

2011. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!