Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok ezeket a videókat...

Láttátok ezeket a videókat jobbik szimpatizánsok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5cJ4IDyy-ts


Érdemes az elsőtől az utolsóig végignézni, sok érdekes dolog van benne....


2011. júl. 30. 00:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Eleve előítéletes vagy. Ha elküldi, nem biztos hogy azért mert cigány, csak sokkal könnyebb azt mondani, azért, mert cigány vagyok. Ha a magyart nem veszik fel, az mit mondjon, mi mögé bújjon? Beadja újra meg újra a pályázatát, tovább tanul stb. Ilyen alapon a 40-50 év felettiek is diszkrimináltnak érezhetik magukat, mert már csak fiatalokat vesznek fel, mégsem kiabálják tele a világot, hogy én szegény diszkriminálva vagyok. Most őszintém, hány cigánynak van magasabb végzettsége? Sokan az általánost sem fejezik be, persze indok mindig van miért. Ha külön oktatják őket, az a baj, ha együtt, nem tud felzárkózni a normális családi környezetből jövőkhöz, akkor az, mindig csak a kifogások. Hogy akarnak a mai világban munkát találni? Csináltak nekik gyorstalpalót, kevesebb idő alatt megszerezhetik ugyanazt a végzettséget, amit másnak végig kell seggelni az iskolában. Gondolod kevesebb idő alatt meg lehet ugyanazt tanulni? Milyen értéke van az ilyen tudásnak? Aztán lehet mutogatni. Külföldön is lehet munkát vállalni, ha a magyarok olyan rasszisták, ők miért nem mennek, ha nincs munkájuk? Egyet ne felejtsünk el, a szülők felelősségét a gyerekek jövőjéért! A társadalom nem tud mindent átvállalni a szülők helyett! Nem az a szeretet, hogy mindent ráhagyok a gyerekre, a száját betömöm minél finomabb falatokkal, hanem ha a jövőjére gondolva követelek tőle, pl. hogy iskolába járjon. Végezetül mondj egy olyan országot, ahol ilyen módon pozitívan diszkriminálnának egy kisebbséget. Segítek, nincs olyan, egyenlőség van és különböző programok, hogy aki AKAR felzárkózhasson, de külön egy adott kisebbségnek SEHOL nincs!
2011. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ebben az országban diszkriminálva vannak a 40 év felettiek, a pályakezdők, a cigányok, a mélyszegénységben élők és a szakképzetlenek..... Egyébként meg milyen gyorstalpalóról beszélsz? A jelenlegi oktatási rendszerben nincs ilyen, vannak általános iskolák, középiskolák, és felsőoktatás. Szakképzetlen munkanélküliből meg szép számmal van a magyar lakosság körében is, mondhatni, hogy rengetegen vannak, nekik egyáltalán nincs munka, de ha mellé cigány vagy akkor még annyi se. Ha valaki a cigányokról beszél, akkor mindenkinek a fuxos mercis roma csávók jutnak eszükbe, akik a jakuzzi meg a luxuslakás mellé markolnak fel segélyeket, de a cigánysoron élő csóró romák legtöbbször azt se tudják, hogy van ilyen ezért nem is igénylik.....
2011. júl. 31. 19:39
 23/26 anonim ***** válasza:

Kapj már a fejedhez ember, hol nincsenek, csak nem diszkriminációnak hívják. Gazdaságilag jobban álló országokban sem fenékig tejfel az élet. De mondom az EU-ban oda mész, ahol munkát találsz, feltéve ha találsz szakképesítés nélkül.

Nem tudom milyen konstrukcióban, de a fiam egyik volt osztálytársa 1 év alatt kapott szakmát, míg mások 3 évig tanulják, sőt mástól is hallottam ilyenről, persze nem magyar volt. :)

Szakképzetlen magyar biztos van, de hogy nem számottevő, abban biztos vagyok, mert a magyar szülők többsége odafigyel és törődik a gyerekével.

Speciel nekem nem a fuxos, mercis jut eszembe, sokkal inkább a hangoskodó, követelőző, piszkos és rendezetlen környezetben élő, aki ilyen környezetbe potyogtatja a gyerekeket, mit sem törődve azzal, hogy fel tudja-e tisztességgel nevelni. Ugye nem mondod, hogy arról nem tehet valaki, ha koszban él. Nézd meg ezt a videot http://www.youtube.com/watch?v=mqEsWBoSeAU Most sajnálnom kéne azt aki oda piszkol, ahol él, vagy azt, aki egy szobába tizenvalahány gyereket szül a 21.században? Sokkal inkább sajnálom a gyereket, akinek ilyen szülei vannak. Ez nem szegénység kérdése, hanem az igénytelenségé, arról meg a többség igazán nem tehet.

2011. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

És hogy egy liberális szájából is halld a valóságot

http://www.youtube.com/watch?v=-4KPGrofCM8

:)

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló linkjei bemutatják, hogy mi a probléma..és a videóban ki is mondják a lényeget...az embereknek nem az a bajuk, hogy ők cigányok, sárgák vagy zöldek..hanem az ahogyan viselkednek. Tisztelet a kivételnek, nekem is van pár tisztességesen élő cigány ismerősöm, akik szégyellik és utálják azt, hogy hogyan viselkedik a túlnyomó többségük. Azért, mert szegény valaki, az még nem azt jelenti, hogy mocsokban kell élni.
2011. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

És ha a kérdező felnéz youtubre-ra, nézegetni pár videót ilyen témában, akkor lehet, hogy neki is megváltozik a véleménye. A híradóban is régebben még kimondták, hogy xy elkövető roma volt.....és ott is lehetett hallani cifra dolgokat, hogy pár ezer forintért meg gázpalackért vertek agyon idős házaspárt..meg pár ezer forintért agyonszúrtak fiatalembert..stb..

Tudom, hogy a magyarok között is van sok olyan, aki ugyan úgy viselkedik, de azért a KISEBBség túlságosan is gyakran szerepel a bűnügyi hírekben elkövetőként.....

2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!