Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek adod az ajánlószelvényed?

Kinek adod az ajánlószelvényed?

Figyelt kérdés
Európai parlamenti tagok választása kapcsán..
2009. ápr. 7. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Jobbik
2009. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szintén Jobbik.
2009. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Jobbik vagy LMP. Mindkettő másért szimpatikus.
2009. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Jobbik.
2009. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk Pécsen most polgármester választás lesz, de nálam ugyan az van minden ilyen alkalomnál. Én annak adom, aki udvariasan, nem rámenősen kéri, nem érdekel, hogy milyen párt. Szavazni már belátásom szerint megyek természetesen, de a kopogtató cédulát tényleg annak adom, aki kedves és szépen kéri. Mégpedig azért, mert tudom, hogy nincs túl nagy jelentősége, ugyanis a pártok igen keményen üzletelnek velük a hátunk mögött.
2009. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Jobbik vagy LMP. Mindkettő másért szimpatikus."



Azt a nemjóját. Ilyet se láttam még. Egy Jobbikosnak bejön az LMP.

Ember! AZ LMP-t Soros György pumpálja tele pénzzel.

2009. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Soros Györgyben tévedsz. Mellesleg tetszik a zöld politikájuk, manapság a válságkezelés mellett erre kellene nagyobb hangsúlyt fektetni.
2009. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Mind a Jobbik, mind az LMP jöhetne a szelvényemért, mivel szélesítik a politikai palettát. Szerintem fontos lenne, hogy a két főszereplő ne érezhesse egyeduralkodónak magát a saját oldalán. Nem adnám ugyanakkor a cetlimet az SZDSZ-nek vagy az MDF-nek, mert ők már eleget palettaszélesítettek, és munkásságuk eddigi eredménye finoman szólva aggasztó.

Mindig kell új incifinci, hogy a nagy dínók megszimatolják az evolúció előszelét.

2009. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

A kommunista pártot kivéve bárkinek aki nincs a parlamentben jelenleg, ezzel is megadva a lehetőséget, hogy a már 100000000-szor bukott, és alkalmatlan hülyéken kívül legalább más is indulhasson a választásokon.


(egyébként az LMP-nek kb annyi köze van Soroshoz, mint nekem a Pápához. Az az SZDSZ amiről beszélsz. Csak azért mert valaki programjában valódi liberális elvek is szerepelnek, nem kell mindjárt az SZDSZ-t belelátni. Utóbbiak amúgy se liberálisok, max annak hazudják magukat ezzel lejáratva az egész valódi liberális eszmét)

2009. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Úgy látom, sokan gondolkoznak hasonlóan, mint én. A 2 nagy pártból elegem van, mint ahogy a kommunistáknak, illetve az SZDSZ, MDF duónak sem adnám a szelvényem. Ezért maradok a Jobbiknál vagy az LMP-nél. Jöjjenek a fiatal, új arcok! A Jobbikban és az LMP-ben is látok olyan elveket, amikkel nem értek egyet, de mindkettőnek vannak szimpatikus vonásai. Attól mert valami új, nem kell egyből összeesküvés-elméleteket gyártani. Már a Jobbikról is kitalálták, hogy a baloldal pénzeli, lám itt van az LMP-t degradáló elmélet is Soros- és Szadeszos párhuzammal. Én azt mondom, elméletek helyett adjunk nekik esélyt bizonyítani. Mind a Jobbiknak, mind az LMP-nek.
2009. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!